Video eksperimentas su aukštosios mados suknele

Edita Skruibienė

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenime reikia daryti tai, kas teikia daugiausiai džiaugsmo ir tai, ką geriausiai sugebi. Aš myliu tai, ką darau ir labai džiaugiuosi, kad galiu realizuoti savo kūrybinę laisvę bei organizacinius sugebėjimus padėdama klientams įgyvendinti šventės vizijas, svajones realybėje. Praktikos sėmiuosi iš tikrų savo srities specialistų visame pasaulyje ir Lietuvoje. Mane įkvepia naujovės, darbštūs, išradingi ir talentingi žmonės. Manau, kad jei darai darbą dėl malonumo, o ne dėl pasipelnymo ar tiesiog "konvejeriu", tuomet ir rezultatai geresni. Dirbu tik su laiko ir kritinių situacijų patikrintais profesionalais. Teikiu visas paslaugas, reikalingas geram renginiui suorganizuoti: nuo scenarijaus rašymo iki jo įgyvendinimo, dekoro bei stiliaus parinkimo, maisto ir gėrimų tiekėjų rekomendacijų, muzikantų, fotografų, vedėjų, šventės vietos parinkimo iki svečių palydėjimo į oro uostą. Jūsų šventė vyks tartum seniai susigrojęs orkestras. Visos mano organizuojamos šventės yra unikalios, asmeniškos, dėmesingos detalėms. Kiekviena šventė – svarbiausias įvykis Jums todėl ir man.

Apie merginų geriausius draugus – deimantus ir jų formas!

Dažniausiai sužadėtuvės įvyksta spontaniškai ir žiedelį jau būna išrinkęs sužadėtinis, tačiau jei dar neišrinko arba jūsų sužadėtuvės itin modernios ir tu pati rinksies žiedą, tuomet kviečiu rinktis ir deimantų formas. Į ką verta atkreipti dėmesį, kaip nepamesti galvos renkantis žiedą? Jų tiek daug, visi jie skirtingi ir visi... žėri! Nesvarbu, kokio dydžio deimantas, visi jie turi pagrindines formas, su kuriomis netrukus susipažinsime. Pirmiausia renkantis žiedą reikia atkreipti dėmėsį į centrinį deimantą ir apsispręsti, kokia jo forma labiausiai patinka, o kiek ir kokios spalvos akmenėlių bus apdėta aplink – jau kitas žingsnis.

Kelintą valandą tuoktis?

Jei tik galite, ceremoniją organizuokite kuo vėliau! Ir čia ne apie magiją, astrologiją ir mistinius ženklus, o apie patogumą visiems. Šiandien tokia pakyli nuotaika ir taip norisi pasidalyti gerais ir prasmingais patarimais jums, mielos nuotakos ir jų padėjėjai.
 

Praktiški patarimai svečiams, kokias gėles ir kodėl dovanoti

Gėles dovanoti – gražu ir šventiška, tačiau šiais laikais einant į vestuves (ar net gimtadienius) verta būti praktiškiems, ekonomiškiems ir atsižvelgti ir į kaltininkų norus. Kodėl? Todėl, kad taip galbūt sutaupysite pinigų ir išgelbėsite gėles nuo tragiškos mirties karštoje bagažinėje.

Vestuvių idėjos: perlų įkvėptos vestuvės

Pavasaris už lango dar neprasidėjo, tačiau vasarą jau jaučiu – intensyviai prasideda pasiruošimas vestuvėms. Šįkart ruošiuosi vestuvėms, kurių tema – perlai. Man asmeniškai labai gražu ir džiaugiuosi jas kurdama, todėl nusprendžiau pasidalinti gražiomis idėjomis ir su jumis. Gal kam pravers, beieškant savosios temos vestuvėms! Gal pasaulyje jau yra daugybę kartų keltos vestuvės perlų tema, tačiau Lietuvoje, tai tikrai kol kas ne taip populiaru ar banalu.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika