Pavasario seminaras nuotakoms (04.26)

Edita Skruibienė

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenime reikia daryti tai, kas teikia daugiausiai džiaugsmo ir tai, ką geriausiai sugebi. Aš myliu tai, ką darau ir labai džiaugiuosi, kad galiu realizuoti savo kūrybinę laisvę bei organizacinius sugebėjimus padėdama klientams įgyvendinti šventės vizijas, svajones realybėje. Praktikos sėmiuosi iš tikrų savo srities specialistų visame pasaulyje ir Lietuvoje. Mane įkvepia naujovės, darbštūs, išradingi ir talentingi žmonės. Manau, kad jei darai darbą dėl malonumo, o ne dėl pasipelnymo ar tiesiog "konvejeriu", tuomet ir rezultatai geresni. Dirbu tik su laiko ir kritinių situacijų patikrintais profesionalais. Teikiu visas paslaugas, reikalingas geram renginiui suorganizuoti: nuo scenarijaus rašymo iki jo įgyvendinimo, dekoro bei stiliaus parinkimo, maisto ir gėrimų tiekėjų rekomendacijų, muzikantų, fotografų, vedėjų, šventės vietos parinkimo iki svečių palydėjimo į oro uostą. Jūsų šventė vyks tartum seniai susigrojęs orkestras. Visos mano organizuojamos šventės yra unikalios, asmeniškos, dėmesingos detalėms. Kiekviena šventė – svarbiausias įvykis Jums todėl ir man.

Vestuvių idėjos: o, Ramunėle!

Tikrai tikrai taip! Šiandien kuriame ramunėlių tema vestuves – paprasta, bet ne prasta. Labai lietuviška, apdainuota, numyluota liaudyje, tačiau dabar dažnai pamirštama. Visa, kas sena – gera.

Dovanos vienas kitam: ar būtina? Ką ir kaip dovanoti?

Vestuvės jau ir taip yra dviejų mylinčių žmonių dovana vienas kitam: be paprašiusio tekėti (o gal net paprašiusios!) nebūtų ir sutikusios (ar sutikusio). Tai nuostabi šventė dviejų mylinčių žmonių, oficialiai susijungusių ir tapusių šeima. Susijungia dvi giminės, du šeimos medžiai, kelios kartos, visi įgyja naujų statusų: žmona, vyras, šešuras, anyta, svainis ir panašiai. Kad ir kaip būtų, šiais laisvamaniškais laikais, vestuvės yra labai svarbi ir daugeliui žmonių reikšminga šventė. Tad ką ir kaip dovanoti?..
 

Grožio vadovas tobulai nuotakai

Gėlės užsakytos, pamergėms suknelės pasiūtos, žiedai stalčiuje, tortas paragautas, muzikantai ir vakaro vedėjai žino, ką ir kuriuo momentu groti, jaunikis atsarginius marškinius ir kaklaraištį turi... Suplanavai ir patikrinai viską! Tačiau ar tikrai VISKĄ?

Įspūdingą šventės vietos dekorą kuriame originaliais akcentais

Tas nepakartojamas jausmas įėjus į išpuoštą šventės salę, kol dar nėra svečių. Visi stalai atrodo tobulai, kėdės ir jų dekoras, šviežių gėlių kvapas, kruopščiai rinkti akcentai puošia stalus, žvakių šviesa skleidžia ypatingą nuotaiką... Šis jausmas – mano mėgstamiausias! Gaila, kad trunka taip trumpai, tačiau išlieka amžinai atminty ir nuotraukose. Tuoj suguža svečiai, „nuspalvindami“ įvairiausiomis spalvomis salę, netrukus patiekiami valgiai ir prasideda pati linksmiausia vakaro dalis – šventimas!

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika