Vestuvių dovanos – investicija į ateitį

Edita Skruibienė

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenime reikia daryti tai, kas teikia daugiausiai džiaugsmo ir tai, ką geriausiai sugebi. Aš myliu tai, ką darau ir labai džiaugiuosi, kad galiu realizuoti savo kūrybinę laisvę bei organizacinius sugebėjimus padėdama klientams įgyvendinti šventės vizijas, svajones realybėje. Praktikos sėmiuosi iš tikrų savo srities specialistų visame pasaulyje ir Lietuvoje. Mane įkvepia naujovės, darbštūs, išradingi ir talentingi žmonės. Manau, kad jei darai darbą dėl malonumo, o ne dėl pasipelnymo ar tiesiog "konvejeriu", tuomet ir rezultatai geresni. Dirbu tik su laiko ir kritinių situacijų patikrintais profesionalais. Teikiu visas paslaugas, reikalingas geram renginiui suorganizuoti: nuo scenarijaus rašymo iki jo įgyvendinimo, dekoro bei stiliaus parinkimo, maisto ir gėrimų tiekėjų rekomendacijų, muzikantų, fotografų, vedėjų, šventės vietos parinkimo iki svečių palydėjimo į oro uostą. Jūsų šventė vyks tartum seniai susigrojęs orkestras. Visos mano organizuojamos šventės yra unikalios, asmeniškos, dėmesingos detalėms. Kiekviena šventė – svarbiausias įvykis Jums todėl ir man.

2013 metų vasaros TOP 10

Taigi įsibėgėjant vasarai ir jau dideliu greičiu įsibėgėjus vestuvių puotoms, trumpa apžvalga, kas yra kas ir kokias diktuoja šių metų vestuvių populiariausias (Lietuvoje ir pasaulyje) tendencijas.

Kuo vaikučius puošti, kaip rengti į vestuves

Turbūt ne vieniems tėveliams iškyla toks klausimas: kuo gi puošti mažiausius šventės dalyvius? Viskas priklauso nuo vestuvių, į kurias jus pakvietė, sezono, stiliaus ir vietos: ar vestuvės vyks kaimo sodyboje, pajūryje, ar bus labai formalios miesto rotušėje, restorane.
 

Stalų dekoro naujovės

Populiarios ryškios spalvos: nuotakos iš kuklių mergelių šią vasarą virsta puikiai žinančiomis, ko nori ir nebijančiomis spalvų moterimis! Stalo dekore daug žaidžiame su ryškiomis ir kontrastuojančiomis spalvomis, pavyzdžiui, oranžinės gėlės ir smaragdinė staltiesė ar panašiai. Vyrauja ryškios spalvos, ryškūs akcentai, ryškios gėlės, ryškūs kontrastai.

Saldaus stalo puošimas

Meilė yra saldi. Tad kuo įvairesnis saldaus stalo turinys, įmantrus dekoras bei gausa yra būtina vestuvių šventės dalis (kitaip meilė nebus saldi). Smaližiams desertų stalas tikra puota tiek akytėms, tiek pilvukams. Kaip būti originaliems? Siūlyti galima tiek įmantrų meniu, tiek įmantrų dekorą.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika