Edita Skruibienė

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenime reikia daryti tai, kas teikia daugiausiai džiaugsmo ir tai, ką geriausiai sugebi. Aš myliu tai, ką darau ir labai džiaugiuosi, kad galiu realizuoti savo kūrybinę laisvę bei organizacinius sugebėjimus padėdama klientams įgyvendinti šventės vizijas, svajones realybėje. Praktikos sėmiuosi iš tikrų savo srities specialistų visame pasaulyje ir Lietuvoje. Mane įkvepia naujovės, darbštūs, išradingi ir talentingi žmonės. Manau, kad jei darai darbą dėl malonumo, o ne dėl pasipelnymo ar tiesiog "konvejeriu", tuomet ir rezultatai geresni. Dirbu tik su laiko ir kritinių situacijų patikrintais profesionalais. Teikiu visas paslaugas, reikalingas geram renginiui suorganizuoti: nuo scenarijaus rašymo iki jo įgyvendinimo, dekoro bei stiliaus parinkimo, maisto ir gėrimų tiekėjų rekomendacijų, muzikantų, fotografų, vedėjų, šventės vietos parinkimo iki svečių palydėjimo į oro uostą. Jūsų šventė vyks tartum seniai susigrojęs orkestras. Visos mano organizuojamos šventės yra unikalios, asmeniškos, dėmesingos detalėms. Kiekviena šventė – svarbiausias įvykis Jums todėl ir man.

Už ką ir kiek mokame dekoratoriams?

Man beveik kasdien tenka kalbėti apie dekoro kainas: iš kur jos tokios, kodėl, kas ir už ką. Ironiška, kad taip teisintis tenka daugiausiai vietiniams lietuvaičiams, o užsienyje pagyvenusiems ir bent vieną ar dvi šventes bandžiusiems organizuoti su profesionaliu dekoru jau klausimų nekyla ir net kainos atrodo įspūdingai žemos už tai, kokias paslaugas gauna. Bet, kaip sakoma, nekalbėsi, nemokysi, tai nieko ir nepasieksi.

Idėjos vestuvėms: vaišės prie bažnyčios

Šių laikų vestuvių mados kasdien žengia pirmyn ir vis daugiau smulkmenų tampa labai svarbiomis. Tai, kas anksčiau buvo paliekama savieigai arba kuo pasirūpindavo „kas nors iš svečių“, dabar reikalauja kur kas daugiau dėmesio. Šiandien apie vaišes prie bažnyčios.
 

2014 metų dekoro spalvų naujienos

Labai džiaugdamasi pristatau karščiausią naujieną 2014 metų vestuvių dekoro madose – pereinančios spalvos! Įvairiausios! Nuo šviesios iki bet kurios tamsios spalvos arba iš vienos spalvos į kitą, pavyzdžiui, iš raudonos į šokolado rudą arba iš violetinės į geltoną. Spalvų perėjimų apraiškas jau pamatėme praeitų metų pradžioje plaukų dažymo madose, tačiau dabar jos veržiasi ir į švenčių spalvinimą.

Vestuvės: civilinė ar bažnytinė ceremonija

Šiame straipsnelyje nebandysiu įkalbėti, kad smagiau ar geriau yra rinktis vieną kurią ceremoniją. Jokiu būdu! Tai dvejos nelyginamos iškilmės. Jei tik norisi, galima daryti abejas!

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika