TOP 10: stilingos vasaros meniu

Elena Romanovskaja

Vestuvės – bene gražiausia diena gyvenime. O kokia gi ta diena be puikios vestuvinės suknelės? Nuotakos suknelės rinkimas kiekvienai merginai yra malonus, bet tuo pačiu ir sunkus užsiėmimas. Kad jums, būsimos nuotakos, būtų lengviau, aš rašysiu įvairius straipsnius vestuvinių suknelių tematika: kokios suknelės madingos, kokią suknelę rinktis, pagal kokius kriterijus, ar pirkti suknelę ar geriau išsinuomoti ir dar daug kitų. Labai lauksiu jūsų komentarų, klausimų. Esu tam, kad padėčiau renkantis gražiausią gyvenimo rūbą – vestuvinę suknelę.

Trumpa vestuvinė suknelė

Dvejoji kokią suknelę vilkėti? Svarstai rinktis baltą ar spalvotą? O gal neapsisprendi ilgą ar trumpą? Šįkart suknelių deivė Elena jums, mielosios, pasakoja apie trumpos suknelės privalumus. Ar dėvėtum per savo vestuves baltą trumpą suknelę? P.S. Ji dabar užkopė į mados olimpą.

Spalvotų vestuvinių suknelių tendencijos

Spalvota ar balta nuotakos suknelė? Jei tau kyla toks klausimas, šis Elenos straipsnis yra kaip tik tau. Ar kada nors pagalvojai: kaip derinti suknelę prie savo charakterio ar metų laikų? Ekspertė pasakoja apie spalvų reikšmes ir dalinasi profesionaliais patarimais.
 

Kaip išsaugoti vestuvinę suknelę švarią bet kokiu oru?

Nenusiminkite jei pranašauja lietų per vestuves. Viską apgalvokite prieš lemtingąją dieną tuomet lietus suteiks tik papildomo žavesio. Šįkart Elena pasakoja - kaip išlaikyti vestuvinę suknelę švarią, bet kokiu oru. Ar tik trumpa suknelė yra geriausia išeitis?

Kur ir kaip laikyti vestuvinę suknelę?

Išsirinkai vestuvinę suknelę? Sveikiname. Žinome, kad tai sunkus, tačiau labai malonus darbas. Kaip ir kur ją laikyti iki vestuvių? Šįkart suknelių deivė Elena dalinasi praktiškais patarimais: kaip elgtis su vestuvine suknele prieš ir po vestuvių. Ar žinojai, kad nekvėpuodamas audinys gali pakisti?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika