Išskirtiniai lietuvių dizainerių kūriniai

Elena Romanovskaja

Vestuvės – bene gražiausia diena gyvenime. O kokia gi ta diena be puikios vestuvinės suknelės? Nuotakos suknelės rinkimas kiekvienai merginai yra malonus, bet tuo pačiu ir sunkus užsiėmimas. Kad jums, būsimos nuotakos, būtų lengviau, aš rašysiu įvairius straipsnius vestuvinių suknelių tematika: kokios suknelės madingos, kokią suknelę rinktis, pagal kokius kriterijus, ar pirkti suknelę ar geriau išsinuomoti ir dar daug kitų. Labai lauksiu jūsų komentarų, klausimų. Esu tam, kad padėčiau renkantis gražiausią gyvenimo rūbą – vestuvinę suknelę.

Naujausios vyriškos mados tendencijos

Išrinkti tinkamą vestuvinį kostiumą jaunajam kartais sunkiau nei vestuvinę suknelę nuotakai. Juk vyriškų vestuvinių drabužių madai skiriama kur kas mažiau dėmesio nei moteriškų. Rinkdamiesi vestuvinį kostiumą derinkite jį prie vestuvių stiliaus, nuotakos suknelės.

Vestuvių fotosesija žiemą

Besibaigiant žiemai jis kartu su vestuvinių suknelių salonu “Caprice Boutique”, grožio salonu “Lotus” ir tikra jaunavedžių pora Agne ir Laurynu įgyvendino projektą “Winter Miracles”. Tai fotosesija, sukurta H. K. Andersono pasakos „Sniego karalienė“ motyvais, skirta populiarinti kūrybinei vestuvių fotografijai ir atsisveikinimo su suknele (Trash The Dress) madai.
 

Vestuvinė suknelė pilnų formų nuotakai

Vestuvės niekaip negali įvykti be nuotakos, o nuotaka jose jokiais būdais negali pasirodyti be vestuvinės suknelės. Tai reiškia, kad vestuvinė suknelė – pagrindinis vestuvinis elementas (tegu atleidžia man vyrai), kurį aptarinės visi. Taigi, vestuvinės suknelės pasirinkimas yra labai svarbus įvykis būsimai nuotakai, gal net svarbesnis nei pati ceremonija.

Tikros vestuvės: 2011 11 11 aštrieji pipiriukai

Vytautas ir Elena susipažino prieš daugiau nei 4 metus labai įdomioje vietoje – prie skubių siuntų terminalo, kur Vytautas dirbo tiekėju, o Elena personalo vadybininke. Kelis kartus parvežęs Eleną namo, Vytautas galiausiai pakvietė ją į pasimatymą. Nori papasakoti savo istoriją ir tu? Siųsk redakcija@apievestuves.lt

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika