Makiažas mineraline kosmetika. Natūralu, kokybiška ir ekologiška!

Inga Klimienė

Ilgametė patirtis. Aukščiausi darbo įvertinimai. Išskirtinis dėmesys. Šypsenos. Svajonių išsipildymas. Jūs esate verti paties geriausio.

I. Klimienės patarimai, kaip sukurti desertų stalą

Pagalvokite, ant ko bus patiekiami ir kaip serviruojami skanėstai. Tai gali būti įprastas stalas, apdengtas gražia staltiese, o gal rinksitės nestandartinius sprendimus: senovinį sekreterą ar kosmetinį staliuką su veidrodžiu, indaują, Provanso ar antikvarinę komodą, ar stalą, o gal sukomponuosite ir indaują, ir komodą? Kuriant kaimo stilių tiks įvairios lentynos, alaus statinės, medinės dėžės, šieno spudulai ir pan. Leiskite sau improvizuoti.

Vestuvių planuotoja I. Klimienė: nuo atsakomybių organizuojant iki praktinių patarimų

Vos tik pradėję planuoti vestuves visa širdimi pasineriame į vizijas ir svajones apie tą vienintelę išsvajotą dieną. Tik norint sukurti svajonių šventę privalu skirti tam laiko ir pastangų. Neretai jau įpusėjus planuoti šventę tampa sunku viską aprėpti, todėl vestuvių organizavimas gali pasirodyti ne toks jau ir lengvas darbas kaip tikėtasi. Tuomet jauniesiems užtikrinta pagalba tampa vestuvių planuotojos.
 

Darbai, kuriuos būtina atlikti iki Naujųjų metų (atmintinė)

Štai ir prabėgo rugsėjis, saulėtas ir spalvotas spalis, ramios Vėlinės. Ne už kalnų ir Kalėdos. Vieniems sužadėtiniams ruduo buvo vestuvių metas, kiti pradėjo joms ruoštis. Ir taip kasmet... Kai kuriems pradėjus planuoti šventę, nekyla klausimų, kaip ir ką geriau daryti. Kiti sutrikę: pernelyg daug rekomendacijų ir patarimų. Informacijos, kaip susiplanuoti vestuves ir darbus, – apstu, net galva sukasi! Galima naudotis vestuvių planuotojų rekomendacijomis ir patarimais, galima ir buvusių nuotakų patirtimi forumuose. Arba į pagalbą pasitelkti darbų planavimo gidus ir kalendorius.

Ant kurios rankos nešioti vestuvinį žiedą?

Žiedas tai meilės ir ištikimybės simbolis, kurį užmauname savo mylimam žmogui per vestuves. Žiedo dėvėjimo tradicija yra labai sena. Jau Romos imperijoje romėnai naudodavo sužadėtuvių žiedą, kurį vadino „anulus pronubus“, ir vestuvinį žiedą, vadinamą „vinculus“, kas reiškė neišardomą ryšį. Tuo metu buvo nesvarbu, ant kurios rankos ir kurio piršto mūvimas žiedas. Iš tiesų, jau pati žiedo forma reiškia užbaigtumą, amžinumą ir begalybę. Dabar dažnai kyla klausimų, ant kurios rankos reikia nešioti vestuvinį žiedą, kad tai nesukeltų neigiamo aplinkinių susidomėjimo ar šnabždesių.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika