2013 metų vasaros TOP 10

Inga Klimienė

Ilgametė patirtis. Aukščiausi darbo įvertinimai. Išskirtinis dėmesys. Šypsenos. Svajonių išsipildymas. Jūs esate verti paties geriausio.

Vestuvių planavimo konsultacijai sakoma „Taip!“

Konsultacija, skirta poroms, vestuves planuojančioms savarankiškai. Per tokią konsultaciją vestuvių planuotoja įsigilina į sužadėtinių poreikius, kartu nagrinėja jiems aktualias problemas, dalijasi patirtimi ir patarimais, pateikia sprendimus, pasiūlymus bei rekomendacijas vestuvių planavimo klausimais.

Eglės ir Domanto drąsios vestuvės

Eglės ir Domanto vestuvės Šešuolėlių dvare – drąsi, spalviškai neįprasta, labai kūrybinga ir iki paskutinių detalių išpuoselėta šventė. Šią malonią kombinaciją lydi puikios jaunųjų būdo savybės: nuolatinis idėjų generavimas, ryžtas, pasitikėjimas mano patirtimi, draugiškumas, supratimas. Į šventę persikėlė vieneri metai minčių, planavimo, ruošimo ir visa tai vainikuojantis apogėjus, kai idėjos įgavo materialų pavidalą, o ore tvyrojo tik šypsenos ir teigiamos emocijos.
 

Idėja vestuvėms: vestuvių popietė

Paprastai po iškilmingos santuokos ceremonijos vestuves švenčiame restorane ar sodyboje su nakvyne. Šiandien tokia tradicinė vestuvių šventė atitinka jau ne visų jaunųjų poreikius. Vestuvių popietė tai šventės sprendimas, kai vietoje įprasto pokylio sodyboje po santuokos ceremonijos, rengiama tik šventinė popietė gamtoje. Toks modelis – puikus sprendimas poroms, norinčioms pasidžiaugti santuoka su draugais bei artimaisiais, bet nenorinčioms jos išplėsti į kelių dienų renginį.

Vestuvių koordinatorius. Kaip suorganizuoti sklandžią dieną?

Vestuvių diena nebus sklandi, jei nebus kam ja pasirūpinti šventės dieną. Turintiems pakankamai žinių ir noro savarankiškai ruoštis šventei patarčiau neužmiršti realiai įvertinti savo galimybes organizuojant darbus ir išpildant idėjas šventės dieną. Ar tikrai tą dieną galėsite tinkamai pasirūpinti darbais, viską sukontroliuoti ir sukoordinuoti? Ar norėsite šventinį rytą puošiantis ar fotografuojantis atsakinėti į netylančio telefono skambučius ir spręsti iškilusius klausimus? Ar vilioja tokia pasiruošimo šventei perspektyva: vestuvių išvakarėse iki vėlumos ruošti smulkmenas šventei, o vestuvių dieną jaustis nuvargusia?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika