Staigmena svečiams – ypatingos šampano taurės

Inga Klimienė

Ilgametė patirtis. Aukščiausi darbo įvertinimai. Išskirtinis dėmesys. Šypsenos. Svajonių išsipildymas. Jūs esate verti paties geriausio.

Jurgitos ir Šarūno vestuvių planavimo istorija

Prieš mane – Jurgita, Šarūnas ir jų katė Katastrofa. Prieš mažiau nei metus susituokusi pora dalinosi savo patirtimi apie pasiruošimą savo vestuvių šventei. Arbata, fone grojanti muzika ir jaukus pokalbis – nuoširdžiai atrodo, kad iš pažiūros santūrus Šarūnas ir pozityvumu sproginėjanti Jurgita tikrai turi ką papasakoti.

Jurgitos ir Šarūno vestuvių planavimo istorija II dalis

Dalijamės jaunųjų Jurgitos ir Šarūno vestuvių istorijos tęsiniu.
 

PAMOKĖLĖ dėl vestuvių floristikos ir dekoravimo

Kaip ir kasmet, atėjo metas, kai sulaukiu daugybės Jūsų laiškų su prašymais dekoruoti šventę. Bėda ta, kad dažniausiai neturiu KĄ į juos atsakyti, nes... NEMOKATE pateikti klausimų! Turite suprasti, kad dekoravimo sfera yra itin neapibrėžta. Tai nėra parduotuvė, kur pardavėja Jums gali pasakyti, kiek kainuoja pienas... Šventės dekoravimas ir floristika – labai subtilus, asmeniškas dalykas.

Kiek kainuoja vestuvių dekoravimo ir floristikos paslaugos?

Dekoro paslaugų kainą lemia Jūsų poreikiai ir finansinės galimybės. Puokštė ant stalo gali kainuoti 30 eurų, bet gali neužtekti ir 200 eurų. Bažnyčią galima papuošti už 100 eurų, o suma gali viršyti ir 1000 eurų. Kad sutrumpintumėte kelią tarp susirašinėjimo ir klausimų˗atsakymų eilės, rekomenduočiau rašant užklausą floristui / dekoratoriui atsakyti jam į šiuos klausimus (taip pateiksite bent pagrindinę specialistui reikalingą informaciją):

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika