Pasipiršimo scenarijus Nr.9

Inga Klimienė

Ilgametė patirtis. Aukščiausi darbo įvertinimai. Išskirtinis dėmesys. Šypsenos. Svajonių išsipildymas. Jūs esate verti paties geriausio.

Pasipiršo per Kalėdas ar Naujus? Nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Toks klausimas iškyla nusprendus susituokti. Vienas poras vilioja galimybė pasireikšti organizuojant savo vestuves, jie yra pilni kūrybinių minčių, kurias nori įgyvendinti, kitos neturi laiko ar noro. Viskas priklauso nuo situacijos, sužadėtinių poreikių ir noro dalyvauti šventės kūrime.

RENKUOSI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ. Kaip nepasimesti pasiūlymų jūroje?

Kalbiname didelę patirtį vestuvių planavime turinčią „Vestuvių šventė“ planuotoją, floristę-dekoratorę Ingą Klimienę, 2015 m. „Nacionaliniuose vestuvių apdovanojimuose“ laimėjusią „Geriausios vestuvių dekoratorės“ vardą.
 

Išvažiuojamoji santuoka gamtoje

Kur svajojate tuoktis? Civilinės metrikacijos salėje, bažnyčioje, o gal su brangiais prisiminimais susijusioje vietoje? Ar žinote, kad Lietuvoje yra galimybė žiedus sumainyti ten, kur širdis geidžia? Apie išvažiuojamąją santuoką pasakoja Lietuvoje viena pirmųjų pradėjusi rengti tokias ceremonijas „Vestuvių šventė“ planuotoja, floristė-dekoratorė Inga Klimienė.

Šiandien planuotojomis nori būti vos ne kas antra buvusi nuotaka

Nors Inga jau turi 10 metų vestuvių planavimo patirties, tačiau pati nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama sukurti kiekvieną šventę vis kitokią, nesikartoti. O visai neseniai įvykusiame „I-jame vestuvių verslo kongrese“ kartu su kitais 7 pranešėjais ji dalinosi profesine patirtimi ir su rinkos naujokais, siekiančiais augti ir tobulėti vestuvių versle.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika