Ką jau dabar turėtų daryti 2014 m. jaunavedžiai

Ingrida Žitkuvienė

Pagrindinis vestuvių šventės akcentas, į kurį krypsta visų akys ir susilauksiantis daugiausiai dėmesio- tai jaunosios vestuvinė suknelė. Ingrida Žitkuvienė, turinti didelę patirtį mados versle, esanti "Inži" mados namų direktorė, dalinsis kaip tinkamai pasirinkti vestuvinę suknelę, kad būtų atkleistas ne tik nuotakos grožis, bet ir būtų sukurta nuostabi šventės atmosfera. "Inži" mados namai, kuriuos įkūrė ir vadovauja Ingrida kuria vestuvinias sukneles. Kaip teigia pati Ingrida, "Inži" stengiasi sukurti ypatingą stilių: nuo romantiškai plėvesuojančios ar žaismingos trumputės vestuvinės suknelės iki grakščios ir elegantiškos klasikinės. Nuo retro ar bohemija dvelkiančios, iki žėrinčios princesės suknelės. „Inži“ mados namuose Jus pasitiks ilgametę patirtį turintis dizainerių, siuvėjų kolektyvas sukursiantis pačią tinkamiausią vestuvinę bei proginę suknelę, atitinkančią Jūsų norus bei lūkesčius ir kuriantį ypatingą šventės atmosferą. Mados namų dizaineriai padės priderinti aksesuarus ir papuošalus, be kurių neįsivaizduojama net prabangiausia vestuvinė ar proginė suknelė.Na, o jei nerasite sau tinkančių aksesuarų čia bus Jums jie sukurti. Taip pat mados namuose dirba profesionalūs fotografai, kurie gali padaryti Jūsų nuostabią fotosesiją ar įamžinti visą šventę. Vestuvių diena – vienintelė ir nepakartojama diena, kuri į atmintį isirėš visam gyvenimui. Kaip išsirinkti suknelę, aksesuarus, fotografą iš tokios gausybės, kad ypatingos šventė būtų išties įspųdinga? Siūlome žvigterėti į mųsų nuotraukas. Leiskite mums pasirūpinti, kad ypatingi šios dienos įspūdžiai niekad neišblėstų. O gražias ir šiltas akimirkas ir po 20 metų bus gera atsiminti.

Vestuvinė suknelė: rožiniai ir juodi tonai

Elegantiška ir santūri, romantiška ir karališka, drąsi ir šiek tiek ekstravagantiška. Kaip matome, šiemet dizaineriai siūlo net keletą madingos jaunosios įvaizdžių. Pagrindines pavasario/vasaros tendencijas atspindinčias sukneles galima pamatyti ne tik garsių pasaulio dizainerių kolekcijose. Madingų idėjų, kurias siūlo Kaune įsikūrusi „Inži“ galerija, rasite peržiūrėję mūsų nuotraukų aplanką.

„Inži“ mados galerija pataria: kokią pamergių suknelę rinktis šį sezoną?

Planuodama vestuves būsimoji nuotaka rūpinasi ne tik savo, bet ir pamergių suknelėmis, kurios turi didelę įtaką bendram vestuvių įspūdžiui.
 

„Inži“ šventes pasitinka kartu su mažaisiais

Artėja Jūsų vestuvės, o galbūt planuojate jose dalyvauti? Savuoju apdaru jau pasirūpinote, tačiau nežinote kaip papuošti savo vaikus? Ne paslaptis, jog vaikai puošia mūsų kasdienybę, o ypač gražiausių švenčių metu, kuomet patį tyriausią džiaugsmą galime pamatyti jų akyse. Mados namai „Inži“, kurianti išskirtinius rūbus moterims nepamiršta ir didžiausio jų džiaugsmo – vaikų. „Inži“ kviečia pasirūpinti, jog mažieji didžiausiomis Jūsų gyvenimo šventėmis būtų ne tik laimingi, bet ir stilingi.

Vestuvinių suknelių kūrėja Ingrid INŽI: “Mano nuotaka – tikra karalienė”

„Žaviuosi moterimis, kurios mėgaujasi gyvenimu, drąsiai žengia savo keliu, žino kiekvienos dienos vertę ir myli save. Tai svarbu, nes tik mylėdamas save gali dalinti meilę kitiems“, −neabejoja vestuvinių suknelių kūrėja Ingrida Rutkauskaitė. Šių metų „Ingrid INŽI“ kolekcijoje– klasikinės, labai moteriškos ir itin romantiškos suknelės karalienėms.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika