Nereali idėja vestuvinei fotosesijai – miegančioji gražuolė!

Ingrida Žitkuvienė

Pagrindinis vestuvių šventės akcentas, į kurį krypsta visų akys ir susilauksiantis daugiausiai dėmesio- tai jaunosios vestuvinė suknelė. Ingrida Žitkuvienė, turinti didelę patirtį mados versle, esanti "Inži" mados namų direktorė, dalinsis kaip tinkamai pasirinkti vestuvinę suknelę, kad būtų atkleistas ne tik nuotakos grožis, bet ir būtų sukurta nuostabi šventės atmosfera. "Inži" mados namai, kuriuos įkūrė ir vadovauja Ingrida kuria vestuvinias sukneles. Kaip teigia pati Ingrida, "Inži" stengiasi sukurti ypatingą stilių: nuo romantiškai plėvesuojančios ar žaismingos trumputės vestuvinės suknelės iki grakščios ir elegantiškos klasikinės. Nuo retro ar bohemija dvelkiančios, iki žėrinčios princesės suknelės. „Inži“ mados namuose Jus pasitiks ilgametę patirtį turintis dizainerių, siuvėjų kolektyvas sukursiantis pačią tinkamiausią vestuvinę bei proginę suknelę, atitinkančią Jūsų norus bei lūkesčius ir kuriantį ypatingą šventės atmosferą. Mados namų dizaineriai padės priderinti aksesuarus ir papuošalus, be kurių neįsivaizduojama net prabangiausia vestuvinė ar proginė suknelė.Na, o jei nerasite sau tinkančių aksesuarų čia bus Jums jie sukurti. Taip pat mados namuose dirba profesionalūs fotografai, kurie gali padaryti Jūsų nuostabią fotosesiją ar įamžinti visą šventę. Vestuvių diena – vienintelė ir nepakartojama diena, kuri į atmintį isirėš visam gyvenimui. Kaip išsirinkti suknelę, aksesuarus, fotografą iš tokios gausybės, kad ypatingos šventė būtų išties įspųdinga? Siūlome žvigterėti į mųsų nuotraukas. Leiskite mums pasirūpinti, kad ypatingi šios dienos įspūdžiai niekad neišblėstų. O gražias ir šiltas akimirkas ir po 20 metų bus gera atsiminti.

Šeši auksiniai stiliaus patarimai besilaukiančiai nuotakai

Neretai geriausi dalykai gyvenime nutinka nelauktai... Dažnokas atvejis, jog jau ėmus siūdintis vestuvinę suknelę, po širdimi suspurda nauja gyvybė, o kartais įsimylėjeliai nusprendžia artimųjų bei Dievo akivaizdoje sujungti gyvenimus tuomet, kai atšvęsti galima ne tik jųdviejų meilę, bet ir būsimą vaikelio atėjimą į pasaulį. Abiem atvejais, toks dvigubas stebuklas bei pasiruošimas jungtuvių šventei jaunajai gali kelti ne tik džiaugsmą, bet ir nemažą galvos skausmą. Kyla nemažai klausimų, kaip puoštis laimingiausią gyvenimo dieną. Garsi vestuvinių suknelių kūrėja, „InŽi” mados namų įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė, per septynerių metų karjerą papuošusi ne vieną vaikelio besilaukiančią nuotaką, pataria, ko vertėtų neužmiršti, kad vestuvių dieną būtumėte pritrenkiančiai graži ir jaustumetės kuo patogiau.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika