Idėja jaunikiui: nustebs nuotaka

ZOOMBOOK

Jūsų vestuvės – tai diena, kurios akimirkas norėsis prisiminti visą gyvenimą. Fotoknygų spaudos profesionalai ZOOMBOOK sukūrė nemokamą fotoknygų maketavimo sistemą, kurioje nuostabią savo vestuvių fotoknygą galėsite susikurti patys. Naudotis šia sistema yra išties paprasta: pasirinkite patinkantį fotoknygos formatą, įkelkite nuotraukas ir išdėliokite jas taip, kaip patinka! Jums suteikiamos praktiškai neribotos kūrybos galimybės, tad pasikvieskite mylimą žmogų kurti kartu ir nuspręskite, kaip atrodys jūsų vestuvių fotoknyga: nuo viršelio iki paskutinio puslapio. Kad nepritrūktumėte originalių idėjų ne tik kuriant vestuvinę fotoknygą, bet ir planuojant vestuvių šventės dekoracijas, papuošimus ar dovanas svečiams, dalinamės kūrybingomis ZOOMBOOK idėjomis kaip sukurti gražiausią gyvenimo šventę.

10 idėjų, kaip kabinti fotodrobes

Praėjus jūsų vestuvių šventei ir gyvenimui grįžtant į įprastą ritmą, vis aplankys prisiminimai iš svarbiausios gyvenimo šventės. Nieko nenustebinsite, jei jūsų vestuvių fotografas įamžino kelis šimtis nuotraukų, tačiau svečiams įspūdį paliks jūsų sprendimas, kaip šias įamžintas akimirkas išsaugoti, o ne nugrūsti į kompaktinį diską spintoje arba niekur nerandamą aplanką kompiuteryje.

Nešama vestuvių fotodrobė atneš ir šypsenas

Įsivaizduokite: kol jaunikis trypčioja nekantraudamas išvysti savo nuotaką, link jo pamažu žengia vestuvių žiedus ir gėlių krepšelius nešantys vaikai. O tada, tarsi iš gražiausio sapno, išnyra ir pati nuotaka, savo spindinčia šypsena pakerinti visus susirinkusius. Tokią vestuvių ceremoniją tikrai papuoš ir svečius nustebins nuotaką pristatanti fotodrobė, o ją galite lengvai susikurti patys.
 

Išmėgink: „Instagram“ fotoknyga per 5 minutes

Kas sakė, kad norint sukurti fotoknygą, reikia tam skirti daugybę laiko? Juk patrauklią ir įdomią knygą galima pasidaryti labai greitai. Jos kokybė tikrai nenukentės, jei tik pasirinksite teisingą kūrybos būdą. Taupydamas mūsų visų laiką, pateikiu jums 5 žingsnių receptą fotoknygai per 5 minutes.

KONKURSAS: SUKURK SAVO NAMŲ TAISYKLES

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK GALIMYBĘ SUSIKURTI SAVO NAMŲ TAISYKLES IR JAS ATSISPAUSDINTI ANT DROBĖS.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika