Netradicinės vestuvinės suknelės idėjos

ZOOMBOOK

Jūsų vestuvės – tai diena, kurios akimirkas norėsis prisiminti visą gyvenimą. Fotoknygų spaudos profesionalai ZOOMBOOK sukūrė nemokamą fotoknygų maketavimo sistemą, kurioje nuostabią savo vestuvių fotoknygą galėsite susikurti patys. Naudotis šia sistema yra išties paprasta: pasirinkite patinkantį fotoknygos formatą, įkelkite nuotraukas ir išdėliokite jas taip, kaip patinka! Jums suteikiamos praktiškai neribotos kūrybos galimybės, tad pasikvieskite mylimą žmogų kurti kartu ir nuspręskite, kaip atrodys jūsų vestuvių fotoknyga: nuo viršelio iki paskutinio puslapio. Kad nepritrūktumėte originalių idėjų ne tik kuriant vestuvinę fotoknygą, bet ir planuojant vestuvių šventės dekoracijas, papuošimus ar dovanas svečiams, dalinamės kūrybingomis ZOOMBOOK idėjomis kaip sukurti gražiausią gyvenimo šventę.

ZOOMBOOK KONKURSAS: sukurkit mergvakario dovaną pačios

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK GALIMYBĘ SAVO DRAUGEI SUKURTI GERIAUSIĄ MERGVAKARIO DOVANĄ – RECEPTŲ KNYGĄ. RECEPTAI GALI BŪTI ĮVAIRŪS: PATIEKALAI SU JŲ INGREDIENTAIS IR GAMINIMO EIGA BEI NUOTRAUKOMIS, GERO LAIKO PRALEIDIMO IDĖJOS IR KT.

KONKURSAS: LAIMĖK ZOOMBOOK DOVANAS SVEČIAMS

ZOOMBOOK skelbia konkursą SUKURK IŠSKIRTINĘ UŽRAŠINĘ SAVO SVEČIŲ PORAI/ ŠEIMAI ir joje jie galės rašyti savo šeimos istorijas, naudoti kaip užrašinę, klijuoti prasmingus prisiminimus, naudoti kaip šeimos knygą ir t.t. Be to, jūs pasirodysite kaip super kūrybingi jaunavedžiai ir kiekvienai svečių porai įteiksite po personalizuotą dovaną. Ne tik dovana bus SUPER, ber ir kūrybos procesas.
 

Mildos ir Aurimo kosmopolitiška meilės fotoknyga

ZOOMBOOK meilės knygos konkurso nugalėtojų Mildos ir Aurimo fotosesija vyko Kauno viešojoje bibliotekoje. Viena mano mėgstamiausių frazių – visos meilės istorijos nuostabios, bet mūsų pati geriausia. Ši pora tai ir atspindi. Jie turi tiek meilės, kad per fotosesiją visoms knygoms teko dengti viršelius. Skubam papasakoti, kokia jų meilės istorija ir kaip jiems sekėsi kurti savo knygą, kurią išspausdino ZOOMBOOK.

Pasitikrink ar ne tu laimėjai ZOOMBOOK prizus

Ar pamenat, kad ZOOMBOOK šią savaitę kvietė kurti namų taisykles ir mergvakarių organizatores kvietė registruoti nuotakas puikiai dovanai? Štai burtai lėmė, kas laimėjo prizus. Sveikinam.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika