OKTO fotografė pataria – daug dėmesio skirkite vienas kitam

ZOOMBOOK

Jūsų vestuvės – tai diena, kurios akimirkas norėsis prisiminti visą gyvenimą. Fotoknygų spaudos profesionalai ZOOMBOOK sukūrė nemokamą fotoknygų maketavimo sistemą, kurioje nuostabią savo vestuvių fotoknygą galėsite susikurti patys. Naudotis šia sistema yra išties paprasta: pasirinkite patinkantį fotoknygos formatą, įkelkite nuotraukas ir išdėliokite jas taip, kaip patinka! Jums suteikiamos praktiškai neribotos kūrybos galimybės, tad pasikvieskite mylimą žmogų kurti kartu ir nuspręskite, kaip atrodys jūsų vestuvių fotoknyga: nuo viršelio iki paskutinio puslapio. Kad nepritrūktumėte originalių idėjų ne tik kuriant vestuvinę fotoknygą, bet ir planuojant vestuvių šventės dekoracijas, papuošimus ar dovanas svečiams, dalinamės kūrybingomis ZOOMBOOK idėjomis kaip sukurti gražiausią gyvenimo šventę.

Kūrybingų žmonių dovanų idėjos besituokiantiems

Namų taisyklės tai unikalus, jūsų pačių sukurtas dalykas, kuris ir namų puošmena, ir priminimas, kaip reiktų elgtis. Su ZOOMBOOK tai padaryti labai lengva – tuo įsitikino ir skaitytojas Karolis, kuris laimėjo ZOOMBOOK konkurso prizą. Norite sužinoti, kokios Karolio namų taisyklės? O gal patys užsimanėte fotodrobės, bet nežinote nuo ko pradėti? Skaitykite toliau ir viską sužinosite.

Ryčio ir Rimos kvietimai į vestuves – atvirlaiškiai

Rytis ir Rima yra ypatingi jaunavedžiai, iki kurių vestuvių liko visai nedaug, o jie įdomiais sprendimais nenustoja stebinti ne tik vienas kito, bet ir savo svečių. Jų kvietimais į vestuves tapo atvirlaiškiai, kuriuos pora išsiuntė visiems svečiams ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje bei Norvegijoje. Šiandien gerdami saldžią „Latte“ Kaune kalbamės su vietoje nenustygstančiu Ryčiu apie jo idėjas vestuvėms, begalinę meilę Rimai ir artėjančias vestuves. Smagus klegesys įsivyrauja, kai prie mūsų pokalbio ką tik baigusi spektaklį prisijungia Rima. Kas, kaip, kodėl ir su kuo? Skaitom.
 

Inetos ir Martino orginalios dovanos svečiams paieškos

Už poros savaičių žiedus sumainysiantys Ineta ir Martinas yra pora, kuri trokšte trokšta, kad jų vestuvių šventė būtų kuo originalesnė. Sėkmė jiems nusišypsojo ir prie noro išsipildymo prisidėjo ZOOMBOOK – jaunavedžiai turėjo galimybę sukurti personalizuotas užrašų knygutes. Kviečiame skaityti apie tai, kaip jie jas kūrė, ką šis procesas suteikė, ir apie kitus malonius jų rūpesčius.

Sukūrėm geresnę dovaną nei gėlės per vestuves

Anksčiau buvo įprasta, jog vestuvių svečiai dovanoja didžiules gėlių puokštes, tačiau vis daugiau jaunavedžių nebenori to. ApieVestuves.lt siūlo unikalią dovanos idėją, kuri gali pakeisti gėles.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika