Jaunikio ir mamos šokių 5-ukas pravirkdę nuotakas

ZOOMBOOK

Jūsų vestuvės – tai diena, kurios akimirkas norėsis prisiminti visą gyvenimą. Fotoknygų spaudos profesionalai ZOOMBOOK sukūrė nemokamą fotoknygų maketavimo sistemą, kurioje nuostabią savo vestuvių fotoknygą galėsite susikurti patys. Naudotis šia sistema yra išties paprasta: pasirinkite patinkantį fotoknygos formatą, įkelkite nuotraukas ir išdėliokite jas taip, kaip patinka! Jums suteikiamos praktiškai neribotos kūrybos galimybės, tad pasikvieskite mylimą žmogų kurti kartu ir nuspręskite, kaip atrodys jūsų vestuvių fotoknyga: nuo viršelio iki paskutinio puslapio. Kad nepritrūktumėte originalių idėjų ne tik kuriant vestuvinę fotoknygą, bet ir planuojant vestuvių šventės dekoracijas, papuošimus ar dovanas svečiams, dalinamės kūrybingomis ZOOMBOOK idėjomis kaip sukurti gražiausią gyvenimo šventę.

ZOOMBOOK KONKURSAS: LAIMĖK DOVANĄ TĖVAMS

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK DOVANĄ TĖVAMS: FOTOKNYGĄ SU JŪSŲ NUOTRAUKOMIS IR PADĖKOMIS JIEMS! PADĖKOS, KAIP IR NUOTRAUKOS, GALI BŪTI KOKIOS TIK NORITE! PAVYZDŽIUI, JŪSŲ BESIŠYPSANTYS VEIDAI IR PADĖKA UŽ TAI, KAD IŠMOKĖ ŠYPSOTIS.

Originali mergvakario dovana Martynai

Kas yra geriau, nei išrinkti tobulą mergvakario dovaną? Tai PADARYTI ją! ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt skelbė konkursą, kurį laimėjusi mergvakario komanda gautų galimybę sukurti receptų knygą būsimai nuotakai! Sėkmei nusišypsojus, į kūrybos proceso liūną pasinėrė Agnė ir dar aštuonios nuotakos draugės. Viskas apie tai, kaip joms sekėsi planuoti mergvakarį ir kurti dovaną – jūsų dėmesiui.
 

Geriausia draugė nualptų gavusi tokią dovaną nuo jaunųjų

Draugai mūsų gyvenime reiškia labai daug. Jie lydi visuose gyvenimo žingsniuose ir padeda paklydus arba kartu džiaugiasi geromis dienomis. Dažnai draugų kompanija yra mums kaip antra šeima, tad norisi jiems nepaprastai padėkoti už drauge praleistą laiką ir nustebinti. Porelė, laimėjusi ZOOMBOOK dovanos geriausiems draugams konkursą, dalijasi istorija apie lažybas, draugų kompanijas ir padėką jiems už kartu praleistas akimirkas. Šie jaunuoliai sugalvojo, kad geriausia dovana draugams būtų prisiminti kartu visą nuostabų laiką ir akimirkas, kurių buvo tikrai daug.

FB susižavėjimo bangą sukėlusios darbo knygos planuotojoms

Facebook susižavėjimo bangą sukėlusios asmeninės darbo knygos vestuvių planuotojoms.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika