Pasakiškos Kristinos ir Dominyko vestuvės

Andrius Mašauskas

Andrius dukart Lietuvos atviro kirpėjų čempionato Grand Prix laimėtojas, bendro įvaizdžio konkurso Wella Trend Vision Awards 2006 nacionalinio turo laimėtojas (International Wella Trend Vision Awards 2006 – IV vieta); Atviro Europos čempionato OMC 7 vietos laimėtojas (2002); 2007 m. įgijo stilistikos ir įvaizdžio formavimo diplomą Dolores akademijoje (Maskva), prestižinių pasaulinių konkursų AIPP (Barselona) ir Alternative Hair Show (Londonas) finalistas (2009); triskart Auksinių žirklių konkurso laimėtojas (2006, 2007, 2010).

leKeckas ir Andrè Team pristato kolekciją airy arba Džiazo ritmu

Muzika, mada, grožis ir vestuvės gali būti susiję. Kaip? ApieVestuves.lt ekspertas Andrius su kolege pristato savo kolekciją skirtą būtent Kaunas Jazz 2010. Modeliai patiks ir nuotakoms,pažadame. Tad skaitom ir žiūrim.

Išskirtinės nuotakų šukuosenos

Garbanos ir kuodeliai labai tinka nuotakai, tačiau ar pagalvojote apie išskirtines šukuosenas? Puošyba įvairiomis detalėmis tinka ir Jums. Šįkart stilistas Andrius pasakoja apie išskirtines šukuosenas nuotakoms ir dalinasi gausia nuotraukų galerija su pavyzdžiais. Mums gražu, o Jums?
 

Medinėms garbanoms ne

Šukuosena - labai svarbi nuotakos stiliaus detalė. Kuodelis, garbanos ar palaidi plaukai? Kaip šukuotis per vestuves? ApieVestuves.lt ekspertas Andrius šįkart pasakoja apie naujausias tendencijas. Ar žinai kaip šukuotis, kad garbanos nebūtų medinės?

Artėjančio sezono kirpimų ir dažymų tendencijos

Kokią šukuoseną darytis rudenį ar žiemą vestuvėms? Nori būti madinga nuotaka ar pamergė? Šįkart Andrius dalinasi naujausiomis plaukų kirmpimo, dažymo ir šukuosenų tendencijomis šaltajam metų sezonui. Apie vėl madingus kirpčiukus ir nebemadingą plaukų ploninimą skaitykite straipsnyje.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika