Princo Williamo ir Kate Middleton medaus mėnuo

Andrius Mašauskas

Andrius dukart Lietuvos atviro kirpėjų čempionato Grand Prix laimėtojas, bendro įvaizdžio konkurso Wella Trend Vision Awards 2006 nacionalinio turo laimėtojas (International Wella Trend Vision Awards 2006 – IV vieta); Atviro Europos čempionato OMC 7 vietos laimėtojas (2002); 2007 m. įgijo stilistikos ir įvaizdžio formavimo diplomą Dolores akademijoje (Maskva), prestižinių pasaulinių konkursų AIPP (Barselona) ir Alternative Hair Show (Londonas) finalistas (2009); triskart Auksinių žirklių konkurso laimėtojas (2006, 2007, 2010).

Šukuosenų tendencijos 2010/11 m. žiema

Šįkart tik Jums, mielosios ApieVestuves.lt skaitytojos ir būsimos nuotakos, susibūrė profesionali plaukų ir aprangos stilistų komanda, kuri išradingai pristatė žiemos plaukų tendencijas. O foto ir video guru Jums parengė daug vaizdų. Rekomenduojame kiekvienai merginai.

2011 pavasario–vasaros kirpimo ir dažymo tendencijos

Kūrybinė komanda A∙∙Twins kartu su Andrè Team ir Proffi meistrais pristato 2011 m. bundančio pavasario ir artėjančios vasaros sezono plaukų šukavimo, kirpimo ir dažymo tendencijas.
 

Makiažas pagal aukštąją madą 2011

Ką gali makiažas? Pasipriešinti laikui ir amžiui, sudėlioti reikiamus akcentus ir sukurti mažą stebuklą: keli lengvi prisilietimai, trys keturios Jums tinkančios linijos, ir vakarėlyje pasijusite naujai net be naujų apdarų. Pažiūrėkite, ką siūlo pasauliniai makiažo guru, kokios tendencijos ir kokie nauji vėjai pučia vizažistų darbuose.

2011-ųjų vasaros šukuosenų akcentai: karališkai ir stilingai

Mintis apie šukuosenas su bene stilingiausiais galvos papuošalais – skrybėlaitėmis – bręsta jau seniai. Ši tema dar pernai buvo įtraukta į numatomų straipsnių ir fotosesijų sąrašą. Belieka prisipažinti, kad karališkosios vestuvės padėjo tašką ir subrandino norą pasidalyti šiuo įkvėpimu su būsimais jaunavedžiais, kuriančiais išskirtinę ir stilingą šventę.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika