Pristatyta BŪSIMOS NUOTAKOS DARBO KNYGA 2018

Andrius Mašauskas

Andrius dukart Lietuvos atviro kirpėjų čempionato Grand Prix laimėtojas, bendro įvaizdžio konkurso Wella Trend Vision Awards 2006 nacionalinio turo laimėtojas (International Wella Trend Vision Awards 2006 – IV vieta); Atviro Europos čempionato OMC 7 vietos laimėtojas (2002); 2007 m. įgijo stilistikos ir įvaizdžio formavimo diplomą Dolores akademijoje (Maskva), prestižinių pasaulinių konkursų AIPP (Barselona) ir Alternative Hair Show (Londonas) finalistas (2009); triskart Auksinių žirklių konkurso laimėtojas (2006, 2007, 2010).

Kokie plaukų atspalviai madingiausi rudens–žiemos sezoną?

Kas madinga? Kokią spalvą ar kirpimą rinktis artėjant šaltesniajam sezonui? Tai įprasti klausimai, kurių sulaukiame iš klientų nuolat, nes bėgantis laikas vis keičia sezonus. Tendencijos šukuosenų srityje pastaruosius porą metų tarsi ir nekinta, nors tradiciškai kaskart pristatomos pavasario–vasaros ir rudens–žiemos kolekcijos (pavasarį ir mes pristatėme gaivių minčių, o vasarą – idėjų proginiam įvaizdžiui kurti). Dažniausiai kinta subtilios detalės, smulkmenos, spalva.

A-Twins kolekcija -SHAPED+ sužavėjo Kremlių

„Šis renginys yra tarsi stiliaus kūrėjų ateities vizijų koncentratas, įkvėpimo šaltinis, taigi norėjome, kad kolekcijoje atsispindėtų tai, kas aktualu šiandien ir rytoj, tai, kas gali pasirodyti netikėta ir truputį hiperbolizuota, paliktų įspūdį ir kartu nebūtų perkrauta, kad kiekvieno modelio išpildymas būtų švarus ir preciziškas.
 

Vyriškos tendencijos: ruduo-žiema 2011-2012 m.

Teddy Boys, užgimę kosmopolitiškame Londone 5-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, vėl atgyja perfiltruoti per modernaus žmogaus dvasią. Tendencija, beveik prieš metus su trenksmu pasirodžiusi ne tik ant podiumų, bet ir įžengusi į gatves, nežada užleisti savo pozicijų. 2011-aisiais šie „stiliagos“ skyla į dvi kryptis: „moksliukus“ (school boy) ir rokerius (rocker). Praėjusio sezono tendencijose labiau jautėsi „grunch“ prieskonis, o šiemet ieškoma rafinuotesnių būdų, kaip moderniai perteikti klasiką.

2012-ųjų pavasario šukuosenų tendencijos

Šv. Valentino dienos proga, o ir prasidedant šimtadienių šventėms kūrybinė komanda A-Twins dalinasi su mada besidominčiais jūsų skaitytojais 2012-ųjų šukuosenų tendencijomis, pagardintomis plazdančiomis šilkinėmis D. Nevedomskytės suknelėmis:

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika