Idėjos vestuvėms lauke

Giedrė Klimienė

Esu psichologė Giedrė Gutautė. Mano pagrindinė profesinio domėjimosi sritis yra darna šeimoje ir šeimos gerovė. Savo profesinėje veikloje didelį dėmesį skiriu vyro ir moters santykių darnos klausimui bei skyrybų prevencijai. Esu padariusi ne vieną vyro ir moters santykių tyrimą. Portalo skaitytojams tikiuosi padėti atsakyti į klausimus iškilusius prieš vestuves ir po vestuvių. Tad, draugaukime.

Ar meilė ir tiesa suderinama?

Šįkart gvildename seniai mūsų visų santykių problema tapusį klausimą: ar privalai sakyti tiesą, kai myli? Pasakojame apie meilę ir moterų bei vyrų bendravimo subtilybes. Ar tikrai moterys vis dar meluoja geriau? O vyrai nepasakę kažko, teisinasi, kad tai nebuvo svarbu.

Kas iš tiesų yra santuoka?

Mielieji, įsisukę į vestuvių planavimo maratoną dažnai pavargstame ir užsimirštame - ką išties mes darome? Rekomenduojame perskaityti visiems būsimiems jaunavedžiams ir mylintiems bei mylimiems. Kartu atsakykime į klausimą - kas yra santuoka?
 

Kviečiame į seminarą: tapimas tėvais – pokyčiai sutuoktinių santykiuose

Tapdami tėvais dažnai nesusimastome, kokie išbandymai laukia mūsų santykių su sutuoktiniu, gimus vaikui. Dažnai ne pakankamai skiriame tam dėmeso, o kartais susivokiame tik tada, kai yra jau per vėlu. Tapimo tėvais periodas yra viena iš sunkesnių krizių santuokiniame gyvenime, kurią kai kuriems gali būti gan sudėtinga įveikti.

Kodėl vyrai vengia santuokos?

„Myliu ją, gyventi kartu man patinka, jau dabar jaučiuosi šeima. O ji spaudžia tuoktis?“, – sako vienas portalo skaitytojas. Kita skaitytoja užima moteriškąją šios situacijos poziciją: „Gyvename kartu trejus metus. Daug laiko leidžiame kartu, atrodo, lyg ir esame šeima, tačiau man reikia santuokos, žiedelio. Kai pradedu šnekėti ta tema, jis sunerimsta ir sako, kad jis nepasirengęs. Tačiau ateity... Ką man daryti?“ Jai pritaria kita skaitytoja: „O kas būtų, jeigu mergina pasipirštų savo vaikinui? Drauge esame ilgai, o jis niekaip nesiryžta šiam žingsniui? Ką manote?“

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika