Vestuviniai palinkėjimai: ką rašyti sveikinimo atvirutėje?

Giedrė Klimienė

Esu psichologė Giedrė Gutautė. Mano pagrindinė profesinio domėjimosi sritis yra darna šeimoje ir šeimos gerovė. Savo profesinėje veikloje didelį dėmesį skiriu vyro ir moters santykių darnos klausimui bei skyrybų prevencijai. Esu padariusi ne vieną vyro ir moters santykių tyrimą. Portalo skaitytojams tikiuosi padėti atsakyti į klausimus iškilusius prieš vestuves ir po vestuvių. Tad, draugaukime.

Kaip susikalbėti prieš vestuves?

Mūsų vestuvės bus kuklios, nes jis nenori didelės šventės. Tačiau aš nedrįstu pasakyti, kad svajoju apie ypatingą dieną. Planuojame kuklias, o aš jaučiuosi nelaiminga. Kalbamės apie tai ir prieiname prie išvados, kad tai yra protinga. Bet vis dėlto man negera.

Kada tinkamiausias laikas tuoktis?

Ar normalu, kad sulaukusi pasiūlymo tekėti miriau iš laimės, o artėjant vestuvėms vis dažniau imu dvejoti, ar čia tikrai tas žmogus ir ar tikrai su juo sieti gyvenimą? Kartais net ima noras pabėgti. Tačiau ryte vėl viskas atrodo gerai. Tikrai noriu tekėti.
 

Kas keičiasi susituokus?

Dalinamės šeimos psichologės atsakymais į Jūsų klausimus. Siųskite klausimus el. p. redakcija@apievestuves.lt

Stresas prieš vestuves įveikiamas

Šeimos psichologės atsakymai į Jūsų klausimus. Turite klausmų ir Jūs? Rašykite mums redakcija@apievestuves.lt

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika