Mergvakario idėja: geriausios draugės vasaros festivaliuose

Giedrė Klimienė

Esu psichologė Giedrė Gutautė. Mano pagrindinė profesinio domėjimosi sritis yra darna šeimoje ir šeimos gerovė. Savo profesinėje veikloje didelį dėmesį skiriu vyro ir moters santykių darnos klausimui bei skyrybų prevencijai. Esu padariusi ne vieną vyro ir moters santykių tyrimą. Portalo skaitytojams tikiuosi padėti atsakyti į klausimus iškilusius prieš vestuves ir po vestuvių. Tad, draugaukime.

Ką daryti jei būsimoji anyta kišasi per daug?

Ką daryti jei būsimoji anyta kišasi per daug? Ką daryti jei vyras suabejojo mūsų vestuvėmis prieš pat šventę? Laukiamės vaikelio ir kunigas pasakė pagalvoti prieš tuoktuves - vyras suabejojo. Šeimos psichologės atsakymai į Jūsų klausimus.

Šeimos psichologė konsultuoja besituokiančias poras

Šeimos psichologė konsultuoja besituokiančias poras. Turite klausimų ir jūs? Rašykite redakcija@apievestuves.lt
 

Psichologė pataria: kaip elgtis su artimaisiais prieš vestuves

Šeimos psichologės atsakymai į Jūsų siųstus klausimus. Kaip elgtis jei tėvai išsituokę ir turi antras puses? Kaip elgtis jei viena giminė bendrauja, o kita ne? Ką ir kaip kviesti?

Šeimos psichologė atsako: kokią pavardę rinktis?

Sveiki mielieji, Šeimos psichologė Giedrė ir toliau atsako į jums iškilusius klausimus. Taigi, kokią pavardę rinktis, kodėl kartais nenorime rinktis vyro pavardės, o gal atvirkščiai?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika