Kaip papuošti automobilius per vestuves?

Giedrė Klimienė

Esu psichologė Giedrė Gutautė. Mano pagrindinė profesinio domėjimosi sritis yra darna šeimoje ir šeimos gerovė. Savo profesinėje veikloje didelį dėmesį skiriu vyro ir moters santykių darnos klausimui bei skyrybų prevencijai. Esu padariusi ne vieną vyro ir moters santykių tyrimą. Portalo skaitytojams tikiuosi padėti atsakyti į klausimus iškilusius prieš vestuves ir po vestuvių. Tad, draugaukime.

Kaip geriau pažinti vienas kitą (klausimai)

Sužadėtuvės skirtos pasiruošti vestuvėms, pasirinkti jų šventimo būdą, vietą, programą, fotografą, vestuvių planuotoją, sudaryti svečių sąrašą, išsiuntinėti kvietimus ir atlikti kitus su vestuvėmis susijusius veiksmus. Vestuvių planavimas tikrai užima nemažai būsimų jaunavedžių minčių, reikalauja daug veiklos ir energijos. Ne mažiau svarbu per sužadėtuves pasiruošti ne tik šiai šventei, bet ir pačiai santuokai. Kol tęsiasi sužadėtuvės, dažna pora vis dar patys to nesuvokdami žvelgia per rožinius akinius.

Vestuvinė depresija, kodėl ji pasireiškia?

Tikriausiai keista prieš tokį šventišką ir džiuginantį įvykį kalbėti apie depresiją. Tačiau depresyvi nuotaika prieš vestuves yra tiek pat tikėtina ir įprasta, kiek ir džiugi nuotaika. Į tikrą klinikinę depresiją ši depresyvi nuotaika virsta, tiesa, ne taip dažnai, bet pasitaiko ir tokių atvejų. Tad verta apie tai kalbėti, nors dažnai atrodo labai nepriimtina ir sunku.
 

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika