Stresas prieš vestuves įveikiamas

Karolina Taraškevič

Pirmosios Lietuvoje makiažo studijos įkūrėja. Turinti įvaizdžio dizainerės bei vizažistės specialybes. Šioje srityje jau aštuoneri metai. Nuolat dirba su garsiais šalies fotografais (Tomas Kauneckas, Gediminas Žilinskas, Rokas Darulis, Tadas Černiauskas, Reda Mickevičiūtė, Eigirdas Scinskas, Albert Pocej) ir kt. Jos atliktus makiažus galite aptikti žurnaluose: “Ieva”, “Žmonės”, “Cosmopolitan”, “Stilius”, “Laima”, “Moteris”, “Privatu”, “Jurgita”, “Playboy”, “370”, "VMG" ir kt. Karolina yra baigusi daugybę įvairaus profilio vizažo kursų ir seminarų, klausiusis paskaitų pas tokius specialistus, kaip A. Vasiljevas, Ž. Dubska, sėmusis mokslo įvairiose Lietuvos mokyklose, rengiančiose specialistus („Eliza“,„SLA“, „Make Up Store“, „Bogomolov Image School“). Taip pat nuolat dalyvaujanti grožio festivaliuose, makiažo specialistų konkursuose ir parodose („Nevskie berega“, „Pelenė“, „Svajonių vestuvės“, „Moters pasaulis“ ir kt.). Nuo 2009 m. priklausanti Lietuvos grožio profesionalų asociacijai. Dažnai samdoma kaip vyriausioji makiažo specialistė mados pasirodymuose. Jau keli metai pati veda makiažo kursus ne tik moterims, bet ir profesionalams, veda "Make Up For Ever" seminarus vizažistams. Paskutinius kelis metus dažnai dirba su užsienio dizaineriais bei žurnalais (“Marie Claire” ir “Atelier” (Indija)).

Kaip paruošti odą makiažui? P.S. Tik merginoms

Mielosios, pavasaris pagaliau padovanojo mums saulę. O mūsų grožio ekspertė Karolina, nuotakoms ir ne tik, pasakoja kaip paruošti veidą tobulam makiažui. P.S. Išduosime paslaptį - miegas yra tobulo grožio šaltinis. O apie kitus patarimus - skaitome straipsnyje.

Klijuojamos dirbtinės blakstienos

Nuotaka - pati nuostabiausia. Suknelės, bateliai, makiažas, papuošalai ir... Bet Jūsų akys - sielos veidrodis. Mielosios, šįkart, Karolina Jums pasakoja apie dirbtines blakstienas. Kaip ir kada jas naudoti? Kaip teisingai prisiklijuoti ir kaip jas teisingai nusiimti. Skaitome.
 

Nauja tendencija: makiažas tinka ir jaunikiams

Ar kada nors pagalvojote, kad vestuvėms ir jaunikiui gali būti daromas makiažas. Tai tikrai nereiškia, kad vyras taps panašus į moterį. Subtilus makiažas kiekvieną jaunikį papuoš dar labiau. Drąsiai bandykite naujoves. Karolinos straipsnis subalansuotas vyrams, bet tinka ir merginoms.

Makiažo tendencijos: 2010/2011 žiema

Mielosios, šįkart Carolina.lt vizažistė Karolina dalinasi žiemos makiažo tendencijomis. Iškart sakome, kad pagrindinės žiemos makiažo tendencijos: padūmavusios akys, ryškios lūpos ir natūrali, skaisti veido oda. Šis straipsnis tiks ne tik nuotakai, bet visoms stilingoms merginoms.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika