Santuokos registravimas Lietuvoje

Karolina Taraškevič

Pirmosios Lietuvoje makiažo studijos įkūrėja. Turinti įvaizdžio dizainerės bei vizažistės specialybes. Šioje srityje jau aštuoneri metai. Nuolat dirba su garsiais šalies fotografais (Tomas Kauneckas, Gediminas Žilinskas, Rokas Darulis, Tadas Černiauskas, Reda Mickevičiūtė, Eigirdas Scinskas, Albert Pocej) ir kt. Jos atliktus makiažus galite aptikti žurnaluose: “Ieva”, “Žmonės”, “Cosmopolitan”, “Stilius”, “Laima”, “Moteris”, “Privatu”, “Jurgita”, “Playboy”, “370”, "VMG" ir kt. Karolina yra baigusi daugybę įvairaus profilio vizažo kursų ir seminarų, klausiusis paskaitų pas tokius specialistus, kaip A. Vasiljevas, Ž. Dubska, sėmusis mokslo įvairiose Lietuvos mokyklose, rengiančiose specialistus („Eliza“,„SLA“, „Make Up Store“, „Bogomolov Image School“). Taip pat nuolat dalyvaujanti grožio festivaliuose, makiažo specialistų konkursuose ir parodose („Nevskie berega“, „Pelenė“, „Svajonių vestuvės“, „Moters pasaulis“ ir kt.). Nuo 2009 m. priklausanti Lietuvos grožio profesionalų asociacijai. Dažnai samdoma kaip vyriausioji makiažo specialistė mados pasirodymuose. Jau keli metai pati veda makiažo kursus ne tik moterims, bet ir profesionalams, veda "Make Up For Ever" seminarus vizažistams. Paskutinius kelis metus dažnai dirba su užsienio dizaineriais bei žurnalais (“Marie Claire” ir “Atelier” (Indija)).

Naujametinio makiažo idėjos

Mielosios, dalinamės Carolina.lt makiažo studijos patarimais šventiniam makiažui. Jis tiks ne tik Naujiesiems metams, bet besiruošiant į vakarėlį ar vestuves. Žibėkite, mielosios, ir pasitikite 2011-uosius žaismingos ir ryškios!

Makiažo tendencijos 2013 m. ruduo

Šis ruduo atnešė labai drąsias madas į mūsų kosmetines. Madingas ryškus, teatrališkas ir kiek šokiruojantis makiažas! Gera naujiena, kad makiažas tampa savęs išreiškimo forma – galime žaisti kaip norime – nėra taisyklių!
 

Karolina Taraškevič apie 2017 m. vasaros vestuvinio makiažo tendencijas

Jau susipažinau su naujausiomis makiažo tendencijomis ir galiu pasakyti, kad ant bangos bus gaivūs veidai, švytintys makiažai ir spindinčios nuotakos“, – trumpai naujoves pristatė įvaizdžio dizainerė, makiažo meistrė Karolina Taraškevič. Pasak jos, makiažo meistrai visuomet atsižvelgia į užsienio madas, žiūri „Bridal Fashion Show“, nes skirtingi mados namai ir dizaineriai su savo kurtomis suknelėmis pristato ir siūlomą įvaizdį. „Pavasarį kurdami savo įvaizdžių kolekciją Lietuvos nuotakoms, mes į tai atsižvelgiame.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika