Būk išskirtinis su Charismus varlyte

Simona

Portalo ApieVestuves.lt vyriausioji redaktorė

Šiandien mums penkeri stebuklingi mėnesiai

Vis dar negalime nustoti džiaugtis ir tuo džiaugsmu dalintis su jumis. Šiandien ApieVestuves.lt skaičiuoja savo pentktajį mėnesiuką. Kartais jaučiamės labai maži, o kartais... Su jumis kartu esame labai dideli. Pasidžiaukime visi kartu dar vienu sėkmingu mėnesiu. Tegyvuoja meilė!

Su gimtadieniu Viktorija ir Renata

Liepa - labai gražus ir šiltas vasaros mėnuo. Visi kartu švenčiame daug vestuvių, bet ApieVestuves.lt jis ypatingas dar ir todėl, kad netgi dvi mūsų ekspertės Viktorija ir Renata švenčia savo gimtadienius. Mielosios, šiandien sveikiname jus.
 

ApieVestuves.lt jau pusė metų

Mielieji, šiandien, rugpjūčio 14 d. mums labai ypatinga diena - pusė metų. Visa ApieVestuves.lt komanda nuoširdžiai džiaugiasi ir visiems dėkoja, kad jau taip ilgai esame visi kartu. Su jumis mes esame labai dideli ir mylimi... Tik dėl Jūsų mes svajojam ir gyvename tarsi rožiniame sapne.

Linkėjimai jauniesiems (1 dalis)

Konkurso „Palinkėk man...!“ dalyvių linkėjimai tikrai nuoširdūs. Nežinai ko ir kokiais žodžiais linkėti? Artėja vestuvės ir ieškai tinkamiausių žodžių? ApieVestuves.lt rengiamo konkurso dalyviai tau gali padėti. Pradedame straipsnių ciklą, kuriais tikimės tau padėti. Taigi, skaitome pirmuosius palinkėjimus.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika