Puoškitės kailiu per vestuves

Simona

Portalo ApieVestuves.lt vyriausioji redaktorė

Kavos puodelis su ApieVestuves.lt

ApieVestuves.lt kolektyvas vieną gražų vasaros vakarą, leisdamas prie vyno taurės ir kalbėdamas, kiek daug visko suprato, pamatė, išgirdo, atrado, susipažino ir sukaupė, nusprendė pasidalinti savo sukaupta patirtimi ne tik portale, bet ir gyvai su kiekvienu iš Jūsų. Mes nesuplanuosime vestuvių nuo A iki Ž, bet pasistengsime, kad laikas iki didžiosios šventės praeitų be bemiegių naktų.

Linkėjimai jauniesiems (2 dalis)

Konkurso „Palinkėk man...!“ dalyvių linkėjimai tikrai nuoširdūs. Nežinai ko ir kokiais žodžiais linkėti? Artėja vestuvės ir ieškai tinkamiausių žodžių? ApieVestuves.lt rengiamo konkurso dalyviai tau gali padėti. Pradedame straipsnių ciklą, kuriais tikimės tau padėti. Taigi, skaitome palinkėjimus.
 

Vestuvių žaidimai (III dalis)

Mielieji, dažnai rašote laiškus ar klausiate ApieVestuves.lt Facebook puslapyje apie žaidimus vestuvėms. Mūsų komanda pradėjo rinkti žaidimus ir dalintis su jumis. Štai pirmasis straipsnis, kuriame dalinamės vestuvių žaidimų idėjomis. Žinai ir Tu linksmų žaidimų? Pasidalink idėjomis.

Su gimtadieniu, Rimantai!

Su gimtadieniu šiandien sveikiname ApieVestuves.lt šeimos narį - Rimantą. Jis mūsų akimis užfiksuotus vaizdus perteikia jums ir dalinasi gražiausiais atradimais. Linkime kūrybingų mūzų ir, žinoma, būk laimingas!

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika