Pirmąkart Lietuvoje bus rengiamas nuotakų turgelis

Simona

Portalo ApieVestuves.lt vyriausioji redaktorė

J. Statkevičiaus vakarinės suknelės Haute Couture 2011

Dar visai nesenai vyko įspūdingas Juozo Statkevičiaus Haute Couture 2011 pristatymas. Pasidairėme ir mes, o jums, mielosios, pateikiame didelę galeriją vakarinių suknelių, kurios tiks ne tik stilingai pamergei, bet ir moderniai nuotakai. Ką manote Jūs apie Juozo sukneles?

Devyni stebuklingi mėnesiai su ApieVestuves.lt

Mielieji, šiandien kaip ir kiekvieno mėnesio keturioliktąją dieną ApieVestuves.lt vis labiau džiaugiausi skaičiuodami mėnesius praleistus kartu su jumis. Šį gražų lapkričio sekmadienį - mums jau devyneri mėnesiai. Apie mažus ir didelius mūsų stebuklus šįkart jums pasakoja Simona, Indrė ir Mindaugas. P.S. Mums gera su Jumis.
 

VAMP pristatė naujausią kolekciją

Mylimiausi nuotakų mados namai VAMP pristatė naujausią savo kolekciją: PAVASARIS/ VASARA 2011. Džiaugiamės su būsimomis nuotakomis ir dizaineriu Arvydu. Šįkart net trisdešimt vestuvinių suknelių laukia Jūsų įvertinimo. Mielos merginos, dalinamės nuotraukų galerija ir dizainerio Arvydo komentarais apie būsimo sezono vesutvines sukneles.

Kiek ir už ką mokame didžėjui per vestuves?

Ką samdyti vestuvių vakarėliui - didžėjų ar muzikantus? Gauname daug Jūsų laiškų, prašančių rekomenduoti puikų didžėjų vestuvėms. Kiek ir už ką mokame DJ? Ką jis veikia per vestuves?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika