Šiems dalykams per vestuves rekomenduojame sakyti „ne“

Lina Ruokienė

Vestuvinės dekoracijos, jų stilius ir bendra spalvinė koncepcija yra ne mažiau svarbūs nei vestuvių scenarijus. Jiems turi būti skirtas ypatingas dėmesys, kad jaunuosius ir jų svečius maloniai džiugintų bei stebintų kiekviena smulkmena. Vestuvių stilistė pakonsultuos, koks dekoracijų stilius ceremonijai ir pokyliui labiausiai tiktų, sukurs spalvinę koncepciją. Pagal pageidavimą rūpinsis įdėjos įgyvendinimu šventės dieną, parinks detales, aksesuarus. Individualaus dizaino rankų darbo pakvietimai, vardinės stalo kortelės, padėkos kortelės, dovanų dėžutės ir kitos smulkmenos padės sukurti originalią ir jaukią atmosferą.

Personalizuotos detalės vestuvėse

Mielos rankų darbo arba stilizuotos detalės vestuvėse - tikrai pradžiugins ne vieną Jūsų svečią, bet ir jus pačius. Įvairias dekoro detales galite gaminti patys. Drobiniai maišiukai su riešutais ir šakočio gabaliukais, nuotraukų girliandos ir dar daug idėjų Jums siūlo Lina.

Puošybos idėjos pavasario vestuvėms

Mielieji, artėja pavasaris! O vestuvės pavasarį gali būti labai gražios. Šįkart ApieVestuves.lt ekspertė Lina dalinasi idėjomis apie pavasario vestuvių dekorą ir stilių. O gal vestuvėms sugalvokite temą? Išduosime paslaptį - šio pavasario mados klyksmas - gamtos spalvos.
 

2011 m. vestuvių tendencijos: dekoras

Mielieji, dalinamės 2011 m. vestuvių tendencijomis. Ar žinojote, kad šiemet ypač populiari retro, vintažinių vestuvių tema su žiupsneliu modernumo? Nuotakoms siūloma ištraukti iš skrynių močiučių ir mamų vestuvines sukneles ir pamėginti jas pritaikyti šiems laikams, o dekoracijoms naudoti tėvų ir senelių vestuvių nuotraukas. Šios ir dar daugiau idėjų Linos straipsnyje.

Kaip papuošti automobilius per vestuves?

Tikriausiai neįsivaizduojate vestuvių be puošnios ir triukšmingos automobilių palydos ar bent jau išskirtinio jaunųjų automobilio. Tačiau dažnai transporto priemonės atrodo perkrautos, per daug rėžiančios akį ir pasidaro aišku, kad norėta daug, visko ir būtinai geriau nei pas kaimynus. Tereikia nepamiršti kelių pagrindinių taisyklių ir jūsų vestuvių automobiliai atrodys skoningai ir subtiliai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika