Makiažo tendencijos 2013 m. ruduo

Lina Ruokienė

Vestuvinės dekoracijos, jų stilius ir bendra spalvinė koncepcija yra ne mažiau svarbūs nei vestuvių scenarijus. Jiems turi būti skirtas ypatingas dėmesys, kad jaunuosius ir jų svečius maloniai džiugintų bei stebintų kiekviena smulkmena. Vestuvių stilistė pakonsultuos, koks dekoracijų stilius ceremonijai ir pokyliui labiausiai tiktų, sukurs spalvinę koncepciją. Pagal pageidavimą rūpinsis įdėjos įgyvendinimu šventės dieną, parinks detales, aksesuarus. Individualaus dizaino rankų darbo pakvietimai, vardinės stalo kortelės, padėkos kortelės, dovanų dėžutės ir kitos smulkmenos padės sukurti originalią ir jaukią atmosferą.

Kuriame kvietimus patys (galerija)

Vestuviniai kvietimai yra vienas pirmųjų ir svarbiausių rūpesčių. Jie atspindi jaunuosius, artėjančių vestuvių stilių ir temą, todėl dažnai ieškoma ne pirktinių, masinės gamybos kvietimų, bet originalių, rankų darbo. Galvojant apie kvietimus, neužtenka apibūdinimo „norim originalaus, gražaus ir šilto kvietimo“. Rankų darbo kvietimų kūrimas prasideda nuo apsisprendimo, kokių spalvų norima, kokios formos turėtų būti kvietimas, kokio stiliaus vestuvės organizuojamos ir kokiu sezonu.

Erdvių metamorfozės vestuvėms: konferencijų salė

Vestuvių šventei pasirenkamos pačios įvairiausios ir netikėčiausios vietos. Vienos jų alsuoja tam tikra nuotaika ir nereikalauja papildomos puošybos, kitos iš pirmo žvilgsnio būna nejaukios ir šaltos, bet pasirinkus tinkamą Apipavidalinimą gali virsti naujomis, originaliomis erdvėmis.
 

Erdvių metamorfozės vestuvėms: lauko terasa

Vestuvių šventei pasirenkamos pačios įvairiausios ir netikėčiausios vietos. Vienos jų alsuoja tam tikra nuotaika ir nereikalauja papildomos puošybos, kitos iš pirmo žvilgsnio būna nejaukios ir šaltos, bet pasirinkus tinkamą apipavidalinimą gali virsti naujomis, originaliomis erdvėmis. Ką daryti jei vestuves švenčiate terasoje?

Netradicinė nuotakos puokštė

Jaunosios puokštė yra vienas iš tų vestuvinių atributų, kuriuo tenka pasirūpinti iš anksto – apsispręsti dėl žiedų, spalvų, dydžio, puošybos elementų. Tačiau į šią puokštę, lydinčią nuotaką beveik visą dieną, galima pažvelgti originaliai ir netradiciškai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika