Paverskite mergvakarį nepamirštamu šokiu!

Lina Ruokienė

Vestuvinės dekoracijos, jų stilius ir bendra spalvinė koncepcija yra ne mažiau svarbūs nei vestuvių scenarijus. Jiems turi būti skirtas ypatingas dėmesys, kad jaunuosius ir jų svečius maloniai džiugintų bei stebintų kiekviena smulkmena. Vestuvių stilistė pakonsultuos, koks dekoracijų stilius ceremonijai ir pokyliui labiausiai tiktų, sukurs spalvinę koncepciją. Pagal pageidavimą rūpinsis įdėjos įgyvendinimu šventės dieną, parinks detales, aksesuarus. Individualaus dizaino rankų darbo pakvietimai, vardinės stalo kortelės, padėkos kortelės, dovanų dėžutės ir kitos smulkmenos padės sukurti originalią ir jaukią atmosferą.

Erdvių metamorfozės: vasariškas kiemo dekoras

Šįkart vestuvių dekoravimo užsakymas buvo suformuluotas taip: jaukiu ir šiltu „a la Provence“ stiliumi papuošti žaliuojančią kiemo erdvę bei pritaikyti kitas detales viduje (stalo korteles, numerius, sukurti maisto pateikimo kompozicijas). Ką gi, tai pats artimiausias man stilius, tad su džiaugsmu kūriau dekoro koncepciją.

Pasidaryk pats: papuošimai iš popierinių servetėlių

Kartais ir kasdien naudojami dalykai gali virsti pačiais įvairiausiais puošybos elementais. Šįkart trumpai pristatysiu kelias idėjas, kurias galite pritaikyti vestuvių šventei puošti naudodami servetėles iš popieriaus.
 

Idėja: megztos vestuvės

Dalinamės idėjomis vestuvėms. Begalvodama apie temas žiemos vestuvėms, visada pirmiausia susimąstau apie šiltus, minkštutėlius, baltutėlius, lengvus baltus mezginius. „Megztos“ vestuvės – kodėl gi ne?

Jūros įkvėptas dekoras ir vestuvės pajūry

Tikiu, kad jau pradedat svajoti apie vasarišką šilumą ir gaivias akimirkas pajūryje. O gal planuojate vestuvių šventę prie jūros? Nors mūsų lietuviškas pajūris ir nėra dosnus karštomis dienomis bei švelniu oru, vestuvėms ši vieta ir tema kuo puikiausiai tinka. Net jei gražiausią dieną ketinate praleisti ne prie jūros, su ja susijusiais motyvais galite papuošti ir savo šventę prie kito vandens telkinio.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika