Lina Ruokienė

Vestuvinės dekoracijos, jų stilius ir bendra spalvinė koncepcija yra ne mažiau svarbūs nei vestuvių scenarijus. Jiems turi būti skirtas ypatingas dėmesys, kad jaunuosius ir jų svečius maloniai džiugintų bei stebintų kiekviena smulkmena. Vestuvių stilistė pakonsultuos, koks dekoracijų stilius ceremonijai ir pokyliui labiausiai tiktų, sukurs spalvinę koncepciją. Pagal pageidavimą rūpinsis įdėjos įgyvendinimu šventės dieną, parinks detales, aksesuarus. Individualaus dizaino rankų darbo pakvietimai, vardinės stalo kortelės, padėkos kortelės, dovanų dėžutės ir kitos smulkmenos padės sukurti originalią ir jaukią atmosferą.

Erdvės metamorfozės: 500 drugelių vestuvės

Iš tiesų tų drugelių buvo virš 500 vienetų. 550 mėlynų drugelių, kurie „skraidė“ ne vien šventės vietoje, bet buvo „nutūpę“ ir ant kvietimų bei vardų kortelių. Na, o trumpiau tariant, tai buvo lengvas, plasnojantis, vėjyje besisukantis dekoras: rankomis iškarpyti nuotakai patikusios mėlynos spalvos įvairaus dydžio drugeliai. Kabantys drugeliai, pririšti drugeliai, prisegti drugeliai, priklijuoti...

2013-ųjų metų vestuvių dekoro tendencijos

Ateinančiais metais vyraus gaivus, lengvas, linksmas ir nenutolsiantis nuo gamtos motyvų dekoras. Pirmiausiai apie dominuosiančią spalvą. Tai pranašaujama šviesiai turkio (melsvai žaliai ar žaliai melsvai), taiklesnis tikriausiai yra angliškas pavadinimas – „mint“. Daugiau skaitykite mano straipsnyje;
 

Erdvės metamorfozės: baltas skrydis

Jaunieji, nusprendę susituokti po dešimties draugystės metų, savo meilės šventei pasirinko skrydžio tematiką ir norėjo, kad dekoras neužgožtų erdvės, o subtiliai ją papildytų ir atspindėtų pasirinktą idėją. Bendrauti su organizatoriais pradėjome anksti – drauge kūrėme kvietimus. Apsisprendėme, kad tiek kvietimams, tiek vėliau dekore naudosim neutralias spalvas ir medžiagas (balti ir rudi atspalviai, paprastas rudas popierius, rafija ir pan.). Pasiūliau originalią skaitmens 10 formą; kvietimai puošti paukščių motyvais.

Pagrindiniai bažnyčios dekoravimo principai

Klausimas: dekoruoti bažnyčią ar ne, kamuoja ne vieną jaunųjų porą. Iš tiesų apsisprendimą lemia tiek pati Bažnyčia, pastato architektūra, interjeras ir vieta, tiek ir metų laikas. Sezono metu viena pora keičia kitą, tad papuošti ir nupuošti gali tekti per labai trumpą laiką. Šiltuoju laiku bažnyčios altorių ir taip puošia gėlėmis. Ir dar, juk dažnai bažnyčia pasirenkama vien todėl, kad patinka jos išskirtinis interjeras, atmosfera, tad ir papildomai dekoruoti neprasminga.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika