Padėkos žodžiai tėveliams

Jurgita Česnavičiūtė

Jurgita Česnavičiūtė – šokių mokytoja, „Šokių Akademijos“ vadovė, šokių vakarų organizatorė, 2006 – 2007m. LTV projekto “Lietuvos šokių dešimtukas“ vedėja bei dalyvė. Trylikos metų sportinių šokių šokėjos patirtis - žymiausiuose Kauno šokių klubuose: „Dileksa“ (vadovas Juozas Aleksandravičius), „Santaka“ (vadovas Imantas Brikmanis), „Viesulas“ (vadovas Gediminas Kavaliauskas), „Sūkurys“ (vadovai Jūratė ir Česlovas Norvaišos) ir kt. Šokių įgūdžius tobulino Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Graikijoje bei Norvegijoje. Lietuvos ir tarptautinių reitingo turnyrų, bei įvairiausių konkursų dalyvė ir prizininkė.

Kokia muzika tinka mūsų šokiui?

Nusprendėte šokti ypatingą jaunavedžių šokį? Šaunuoliai. Apie skirtingus šokius ir smagias idėjas jau kalbėjome, tad šįkart Jurgita jums pataria kaip pasirinkti dainą jūsų šokiui. Paklausykime rekomenduojamų meilės dainų. Kokia daina yra jūsų meilės šokio daina?

Romantiškos dainos Jūsų pirmam šokiui

Tęsiame temą apie dainas jūsų pirmąjam šokui. Šįkart Jurgita išrinko gražiausias romantiškas dainas. Perklausę visas jas tikrai pajusite, kad norite ir galite šokti. Puodelis šiltos arbatos, pasigarsiname kompiuterius ir klausom.
 

Vestuvių vakaro staigmena svečiams

Kiekvieną pavasarį ir vasarą tenka nemažai bendrauti su būsimais jaunavedžiais, norinčiais paruošti išskirtinį vestuvinį šokį. Susitikę dažniausiai kalbame apie šokio muziką, žingsnelius ir beveik visada susidraugaujame, jaukiai šnekučiuojamės apie įvairius vestuvių šventės planus, smulkmenas.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika