2018 metų vestuvių datos ir astrologinės prognozės joms

Viktorija Prokofjeva

Pagaliau... Apievestuves.lt išvydo dienos šviesą. Su tuo juos ir sveikinu! O dar labiau sveikinu visas Lietuvos nuotakas ir jaunikaičius, nuo šiol turinčius vietą, kurioje bus visada laukiami, galės klausti, gauti atsakymus, rasti galybę įvairiausios reikiamos informacijos apie tai, kas jiems svarbiausia – apie Vestuves. Džiaugiamės, kad šiame dideliame dideliausiame portale savo kamelį turime ir mes – "Viktorijos Vestuvės". Gal net ne kampelį, bet visą kampą! Kadangi daugybė skirtingų savo srities specialistų Jums patars bei atsakys į Jūsų klausimus, tai įsisminkite apie ką kalbėsime "Viktorijos Vestuvės” kampelyje. Taigi, jame apie: vestuvių planavimą, jo įpatumus, patarimai, pasiūlymai, komentarai, Jūsų klausimai ir mūsų atsakymai į juos. Taip pat dekoras – gėlės, grožis, kaspinai kaspinėliai, spalvos ir medžiagos, gražios vietos ir skirtingi sezonai… Žodžiu viskas apie vestuvių dekorą. Be abejo nesupyksime, jei mūsų paklausite ir apie kitus dalykus, kurie Jums rūpi. Rašykite mums savo klausimus, diskutuokime forumuose ir tikrai pasistengsime, kad surengti savo vestuves Jums būtų smagu, lengva ir paprasta!

Ko reikėtų paklausti kai nuomojiesi vietą vestuvėms?

Išsirinkote vestuvių vietą? Nepamirškite pasinaudoti ApieVestuves.lt eskpertės Viktorijos patarimais. Ji Jums pateikia svarbiausių klausimų sąrašą, į kuriuos gavę atsakymus jau pirmo susitikimo metu, per vestuves tikrai nenusivilsite.

Gėlės ir šypsenos senjorams

Mielieji, pranešame apie naują socialinę akciją - „Gėlės ir šypsenos senjorams“. Per vestuves gavote daug gėlių? O ar žinote, kas jomis labai apsidžiaugtų? Mūsų ekspertė Viktorija su draugais organizuoja akciją. Prsidėkite ir Jūs.
 

Saldžios dovanėlės svečiams

Mielos smulkmenos svečiams gali pakelti nuotaiką. O jei jos pagamintos Jūsų pačių rankomis, tuomet jie jas saugo, patikėkite, labai ilgai. Šįkart Viktorija Jums pasakoja kaip pagaminti saldžias dovanėles svečiams. Patikėkite, tai nėra taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Svečių knyga – kad ilgai prisimintum vestuvių dieną!

Ar pamenate kaip vaikystėje pildėme atminimų knygas? Ak, kaip būtų smagu nors vieną jų perskaityti ir dabar, tiesa? Šįkart Viktorija su Jumis dalinasi idėjomis apie svečių knygas vestuvėms. Ką ir kaip daryti? Kaip svečių paprašyti pildyti tokias knygas? Apie visa tai ir daugiau šiame straipsnyje.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika