Dovilė Dagė - nuotakų mylima papuošalų kūrėja

Viktorija Prokofjeva

Pagaliau... Apievestuves.lt išvydo dienos šviesą. Su tuo juos ir sveikinu! O dar labiau sveikinu visas Lietuvos nuotakas ir jaunikaičius, nuo šiol turinčius vietą, kurioje bus visada laukiami, galės klausti, gauti atsakymus, rasti galybę įvairiausios reikiamos informacijos apie tai, kas jiems svarbiausia – apie Vestuves. Džiaugiamės, kad šiame dideliame dideliausiame portale savo kamelį turime ir mes – "Viktorijos Vestuvės". Gal net ne kampelį, bet visą kampą! Kadangi daugybė skirtingų savo srities specialistų Jums patars bei atsakys į Jūsų klausimus, tai įsisminkite apie ką kalbėsime "Viktorijos Vestuvės” kampelyje. Taigi, jame apie: vestuvių planavimą, jo įpatumus, patarimai, pasiūlymai, komentarai, Jūsų klausimai ir mūsų atsakymai į juos. Taip pat dekoras – gėlės, grožis, kaspinai kaspinėliai, spalvos ir medžiagos, gražios vietos ir skirtingi sezonai… Žodžiu viskas apie vestuvių dekorą. Be abejo nesupyksime, jei mūsų paklausite ir apie kitus dalykus, kurie Jums rūpi. Rašykite mums savo klausimus, diskutuokime forumuose ir tikrai pasistengsime, kad surengti savo vestuves Jums būtų smagu, lengva ir paprasta!

Daug vestuvinių tortų vietoje vieno!

Išsirinkti saldžiausią ir skaniausią vestuvių tortą - malonumas. O gal daug mažų tortukų? Atėjus vidurnakčiui Jūs galėsite nosytes vienas kitam ištepti šokoladu... Apie vestuvinio torto idėjas šįkart pasakoja Viktorija. Puodelis karštos arbatos, saldus keksiukas ir skaitom apie saldžias akimirkas.

Kaip ir nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Sulaukėme daug skaitytojų laiškų, klausiančių vienintelio klausimo. Nuo ko pradėti planuoti vestuves – štai kur klausimas, vertas milijono. Paprašėme ApieVestuves.lt ekspertės Viktorijos padėti Jums. Taigi, skaitykime apie pirmuosius penkis žingsnius.
 

Tikroji romantika – žvakės

Norite ypatingai papuošti šventės vietą? Galvojate apie gyvas gėles, ledo skulptūras ar kaspinus... Šįkart Viktorija pasakoja apie paprastą, bet kartu ir stebuklingą dekoro detalę - žvakes. Įsivaizduokite romantiškiausią vaizdą, bet kad nepamirštume svarbių dalykų, perskaitykime planuotojos patarimus.

Vestuvių liudininkai: būti ar nebūti?

Ar būti liudininkais vestuvėse reiškia būti piršliais? Ar gali du vyrai arba dvi moterys būti liudininkais? Kokios liudininkų pareigos per vestuvės? Į visus šiuos klausimus atsako vedybų planuotoja Viktorija. Turite klausimų apie vestuves ir Jūs? Siųskite juos redakcija@apievestuves.lt

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika