Praktiški patarimai svečiams, kokias gėles ir kodėl dovanoti

Viktorija Prokofjeva

Pagaliau... Apievestuves.lt išvydo dienos šviesą. Su tuo juos ir sveikinu! O dar labiau sveikinu visas Lietuvos nuotakas ir jaunikaičius, nuo šiol turinčius vietą, kurioje bus visada laukiami, galės klausti, gauti atsakymus, rasti galybę įvairiausios reikiamos informacijos apie tai, kas jiems svarbiausia – apie Vestuves. Džiaugiamės, kad šiame dideliame dideliausiame portale savo kamelį turime ir mes – "Viktorijos Vestuvės". Gal net ne kampelį, bet visą kampą! Kadangi daugybė skirtingų savo srities specialistų Jums patars bei atsakys į Jūsų klausimus, tai įsisminkite apie ką kalbėsime "Viktorijos Vestuvės” kampelyje. Taigi, jame apie: vestuvių planavimą, jo įpatumus, patarimai, pasiūlymai, komentarai, Jūsų klausimai ir mūsų atsakymai į juos. Taip pat dekoras – gėlės, grožis, kaspinai kaspinėliai, spalvos ir medžiagos, gražios vietos ir skirtingi sezonai… Žodžiu viskas apie vestuvių dekorą. Be abejo nesupyksime, jei mūsų paklausite ir apie kitus dalykus, kurie Jums rūpi. Rašykite mums savo klausimus, diskutuokime forumuose ir tikrai pasistengsime, kad surengti savo vestuves Jums būtų smagu, lengva ir paprasta!

Vestuvių dekoracijos – svarbiau, nei įsivaizdavote

ApieVestuves.lt skaitytoja Eglė atsiuntė laišką, kuriame paprašė papasakoti apie dekorą vestuvėms. Taigi, ekspertė Viktorija pasidalino idėjomis ką ir kaip dekortuoti, kas Lietuvoje gali dekoruoti ir kaip dekoratoriai dirba. Šiame straipsnyje skaitykite apie išskirtines idėjas vestuvėms.

Idėjos rudens vestuvėms

Mielieji, ruduo - labai gražus metas. Išnaudokime jo gėrybes! Puoškime savo vestuvių vietą nuostabiomis rudens gėlėmis, dekoruokime stalą vaisiais, daržovėmis ir grybais, o nuotraukoms pozuokime su skėčiais. Kartais tereikia aopsidairyti aplink ir pamatysi kiek daug visko pats metų laikas mums duoda.
 

Kaip sukurti nuostabią vestuvių šventę 2011 m.?

Vestuvių palnuotoja Viktorija paruošė Jums patarimų ateinantiems metams. Jie apie viską, kas susiję su vestuvėmis. Taigi iš pradžių apie tai, kaip sukurti nuostabią šventę 2011 m. Iškilminga puota ar ceremonija tik dviems? O gal vestuvėms užsienyje? Ką manote apie vestuves lauke? Kam laukti vasaros, tuokimės žiemą.

Vestuvės pavasarį – ypač šviežios ir kvepiančios

Po žiemos miego prabudus gamtai, prasideda vestuvių metas. Juk taip smagu ir gera būna tada, kai vėl išvystame iš po likusio sniego žaliuojančius šviežius augalėlius ir parskrendančius paukštelius. Kai viduje kažkas vėl ima spurdėti ir norisi pakilti ir skristi – tada metas kelti vestuves! Susiruošusiems tuoktis pavasarį visada smagu… Gamta žaliuoja šviežiomis ir dar nepavargusiomis spalvomis, oras pilnas kvapų, o įvairiausi žiedai tik ir laukia progos papuošti šventę.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika