Būsimos nuotakos darbo knyga 2018: pristatymo video akimirkos

Viktorija Prokofjeva

Pagaliau... Apievestuves.lt išvydo dienos šviesą. Su tuo juos ir sveikinu! O dar labiau sveikinu visas Lietuvos nuotakas ir jaunikaičius, nuo šiol turinčius vietą, kurioje bus visada laukiami, galės klausti, gauti atsakymus, rasti galybę įvairiausios reikiamos informacijos apie tai, kas jiems svarbiausia – apie Vestuves. Džiaugiamės, kad šiame dideliame dideliausiame portale savo kamelį turime ir mes – "Viktorijos Vestuvės". Gal net ne kampelį, bet visą kampą! Kadangi daugybė skirtingų savo srities specialistų Jums patars bei atsakys į Jūsų klausimus, tai įsisminkite apie ką kalbėsime "Viktorijos Vestuvės” kampelyje. Taigi, jame apie: vestuvių planavimą, jo įpatumus, patarimai, pasiūlymai, komentarai, Jūsų klausimai ir mūsų atsakymai į juos. Taip pat dekoras – gėlės, grožis, kaspinai kaspinėliai, spalvos ir medžiagos, gražios vietos ir skirtingi sezonai… Žodžiu viskas apie vestuvių dekorą. Be abejo nesupyksime, jei mūsų paklausite ir apie kitus dalykus, kurie Jums rūpi. Rašykite mums savo klausimus, diskutuokime forumuose ir tikrai pasistengsime, kad surengti savo vestuves Jums būtų smagu, lengva ir paprasta!

Mažos jaukios vestuvės

Svajodama apie vestuves turbūt nė nesusimąstei apie svečių skaičių, kol nepradėjai iš tiesų rengtis savo šventei. Bet kokiu atveju – didelė ar maža – Tavo šventė bus dieviška, tačiau šį kartą pasvarstykime apie mažas vestuves...

Desertų stalas vestuvėms

Jei dievini saldumynus ir estetiką – ištaigingas desertų stalas kaip tik Tau! Ir kada daugiau, jei ne savo vestuvių dieną?! Džiaugsmas skrandžiui ir akiai... Viską gali pasidaryti pati, tik reikia įdėti šiek tiek darbo ir fantazijos. Ir mes, iš meilės saldėsiams ir grožiui, pradėjome kurti desertų stalus vestuvėms. Norime pasidalinti su Jumis keletų patarimų.
 

Viktorija Prokofjeva kviečia nuotakas į seminarą

Viktorija Prokofjeva kviečia nuotakas į seminarą.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika