VESTUVIŲ FORUMAS || ApieVestuves.lt - Registracijos sąlygos

Stengiamės redaguoti ir šalinti visus seksualiai įžeidžiančius, skatinančius neapykantą, šmeižikiškus ar grasinančio turinio pranešimus, nukreiptus prieš asmenis ar bet kokiu būdu pažeidžiančius įstatymus. Tačiau neįmanoma peržiūrėti visų šiame forume skelbiamų pranešimų, taigi už šiame forume skelbiamų pranešimų turinį atsako pranešimo autorius. Pranešime išsakyta nuomonė ar požiūris nebūtinai sutampa su forumo organizatorių nuomone, todėl mes neprisiimame atsakomybės už pranešimo turinį. Organizatoriai neatsako už pranešimuose pateikiamos informacijos tikslumą.

Registruodamiesi šiame forume patvirtinate, kad nerašysite klaidinančių, seksualiai įžeidžiančių, skatinančių neapykantą, šmeižikiškų ar grasinančio turinio pranešimų, nukreiptų prieš asmenis ar bet kokiu būdu pažeidžiančių įstatymus.

Pažeidus šias taisykles Jūsų prieiga prie forumo gali būti kurį laiką blokuojama arba visiškai panaikinta. Forumo organizatoriai registruoja Jūsų IP adresus. Jūs sutinkate, kad mes turime teisę ištrinti, redaguoti, arba užblokuoti Jūsų prieigą prie forumo arba pranešimą, jei jis vertinamas kaip netinkamas. Jūs taip pat sutinkate, kad bet kokia informacija, kurią skelbiate šiame forume, būtų saugoma duomenų bazėje, ir kad „slapukai“ jūsų kompiuteryje išsaugotų prisijungimo informaciją.

Mūsų licencija jums. Atsižvelgiant į šias taisykles mes suteiksime Jums licenciją naudotis paslaugomis, įskaitant forumo turinio prieigą ir peržiūrą jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui, savęs išreiškimui, viešų objektų aptarimui, visuomenei rūpimų klausimų perdavimui. Apievestuves.lt gali nutraukti šią licenciją bet kuriuo metu dėl bet kokios priežasties arba be priežasties.
Jokia informacija, kurią Jūs pateikiate forume, nebus teikiama trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo. Nors forumo organizatoriai negali būti laikomi visiškai atsakingi už galimus įsilaužimus, kurių metu gali būti paviešinti Jūsų duomenys.

Tęsdami registraciją patvirtinate, kad sutinkate su aukščiau nurodytomis taisyklėmis ir kitais administratoriaus reikalavimais.