Nuotakos kaklo papuošalai perlai ir kiti papuošalai

Stebėti šią temą
groom

Nuotakos kaklo papuošalai perlai ir kiti papuošalai

"Cituoti"
Jaunoji

Sako, kad perlai simbolizuoja asaras... Tikit ar ne?

"Cituoti"
Agnyte

aš netikiu, bet ir neįsivaizduoju ant nuotakos kaklo perlų vėrinio, nebent ant grandinėlės, koks perlo pakabukas kabantis ir viskas. Visas vėrinys, kažkaip man labiau jau brandžiai moteriai puoštis, pzv mamoms prie suknelių Smile

"Cituoti"
ritute

Tie perlai nuotakoms jau taip iprasta, taip igrise..kad net nebegrazu man..noretusi kazkokio kontrasto..o del prietaru tai netikiu..

kaip jums toks kaklo papuosalas?

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Ema

Senovinis... tad nieko ipatingo

"Cituoti"
Mare

Tokie visai patiktu Wink)))

"Cituoti"
Veronika

Na jeigu jau perlai, tai kas nors subtilaus ir minimalistinio.. negražu man prie suknelių dar visokie antkakliai blizgūs... Va šie perliukai visai nieko (nors aš perlų nesirinkčiau visai)

"Cituoti"
Rusnė Pusnė

Merginos, gal rekomenduotumėte kas NUOMOJA PRABANGIUS papuošalus pas mus? Vestuvių salonų nenorių, nlb man jie... norisi kažko kitokio, bet labai labai puošnaus, bet kažkaip pirkti už 1000 ar daugiau nlb norisi, nes nemanau, kad dar kur užsidėsiu. Mėgstu sunkius papuošalus, masyvius.

"Cituoti"
Doviliukas

man taip pat grazu masyvus kaklo papuosalai, tik kad ne prie visu sukniu jie tinka. Bet grazu ir lengvuciai romantiski, tad tikrai yra is ko rinktis... net per daug sakyciau Smile man papuoslas labiausiai turi tikri prie nuotakos charakterio - simboliskai ji isreiksti.

"Cituoti"
Rassa

man dar grazu, kai kaklo papuosalas atitinka nuotakos sukneles detale.
kad perlai yra asaros.... nekreipkit demesio Smile))

"Cituoti"
Mingaile M

Štai čia suknutė iškart puošianti kaklą, tad jokio papildomo papuošalo kaip ir nereikia. Ką manot apie tokias?

"Cituoti"
Šarūnė

Man patys gražiausi yra tradiciniai vieno arba dviejų lenkimų perlų vėriniai. Jeigu oda graži, kaklas gražus, krųtinė graži, kam juos užgožti tais masyviais vėriniais, pynėmis ir tt. Gražūs tie papuošalai, bet jie visą dėmesį atitraukia nuo gražių akių, gražios odos ir tt , ką nuotaka turi geriausio Smile Manu jie labiau tinkami ekstravagantiškoms progoms, arba vestuvių svečiams, o nuotakai didelių papuošalų nereikia - ji pati papuošalas. Be to, mano perlai yra prosenelės palikimas (jie šiek tiek moderniau perverti, nes buvo sutrūkę) tai man labai brangus daiktas puikiai tiks mano vestuvių dieną.

"Cituoti"