Suzadetuviu ziedai

Stebėti šią temą
Solo

o, paneles, negi tiek daug visko tilptu ant to ziedelio isgraviruoti? ;o vardas, data, laikas?

"Cituoti"
vasara

(2014-01-26, 14:49)Solo Rašė:  o, paneles, negi tiek daug visko tilptu ant to ziedelio isgraviruoti? ;o vardas, data, laikas?

ooo kokia gera mintis :0 bet seip tai sutinku, kad netilps viskas gi Smile nedarysi gi mazu sriftu kai negalesi net perskaityti Big Grin
as tai turbut vardo atsisakyciau, data ir laika tik palikciau Smile

"Cituoti"
Skruzdziuke

mergaitės, aš dar nei vieno neturiu graviruoto žieduko, bet labai labai noriu. Gal žinote kokios maždaug kaineles? Smile

"Cituoti"
Giedre R

Drauge sake, kad Kaune graviruoja Hyper Maximoj, kur raktus daro. Jie nešė išgraviruoti du žiedus, tai Auksiniam velniuke pasakė, kad kainuos 50Lt., o Hyper Maximoj paprašė tik 20 Lt. už tą patį.

"Cituoti"
sauleja

kaip Jums paneles, ziurisi tokie suzadetuviu ziedeliai? Dvieju spalvu, deretu prie vestuvinio. Ar cia margumynas gaunasi?Rolleyes

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Daiva

Jai vestuvinis toks pat dvejiu spalvu deretu,grazei ziuretus,bet jai skirtingi tai nelabai,esu macius pas keles merginas kai suziedotuviu buna balto o vestuvinis auksinio. Man tai neskoninga visiskai Smile

"Cituoti"
llinajja

As dziaugiuosiu svo zieduku, kaip ir dauguma merginu rase paptastas bet kartu ir nepaprastas Wink:

http://juvelyriniaigaminiai.lt/lt/Prekes/suzadetuviu-ziedas-dom110

"Cituoti"
as ir tu

(2014-02-14, 12:24)llinajja Rašė:  As dziaugiuosiu svo zieduku, kaip ir dauguma merginu rase paptastas bet kartu ir nepaprastas Wink:

http://juvelyriniaigaminiai.lt/lt/Prekes/suzadetuviu-ziedas-dom110

labai gražus tavo žiedukas !! mano taip pat su akute. Tik dabar galvoju kaip dėl vestuvinio..jeigu bus auksinis tai nelabai derės kartu. Koks tavo bus?Smile

"Cituoti"
Kristi Kristina

Pasakykit man, kokios yra normalios vienetinių žiedų kainos ? Ar pirkote kas nors žiedus sužadėtuvėms, vestuvėms ne Lietuvoje? Gal turit ką rekomenduoti?

"Cituoti"
Sandri Bilo

Aš irgi už minimalizmą. Man gražiau kuklus, paprastas žiedelis, kaip čia: suzadetuviu ziedai . Apskritai, juk ne žiedas svarbiausia. Svarbus tas, kuris tą žiedą tau įteikia. Na, už kitas kalbėti negaliu, bet kažkaip įsivaizduoju, kad daugelio merginų tokia nuomonė Smile

"Cituoti"
Justina Augutavičiūtė

Panos, kokie gražūs Jūsų žiedeliai. Aš taip pat už kuklius, estetiškus sužadėtuvių žiedus, kuriuo galime be jokio galvos skausmo nešioti tiek į šventę, tiek į darbą, tiek į parduotuvę, tiek į sporto salę. Visur. Mano draugas būtent tokį man ir nupirko bei padovanojo. Manąjį pirko https://www.premiere.lt/vestuves/suzadetuviu-ziedai čia ir atrodo jis taip (prisegu foto). Man jis pats mieliausias. Gal dėl to, kad čia mano mylimasis padovanojo jį man. O gal dėl to, kad jis tikrai nuostabus (sužadėtuvių žiedas) Big Grin

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"