Tiaros, Karuneles ir kitos brangenybės į plaukus

Stebėti šią temą
Austeja

baisi teisybe ;D reikia labai atkreipti demesi i veido forma, mano tai yra toks apvalesnis tai labai labai daug sukuosenu atkrempta, ypac kur plaukai suristi i kuoduka, nes isryskina mano zandukusBlushBlush

"Cituoti"
Madam

Taip.. Dar kiek pinigėlių išeina kol visus "bandomuosius" pasidarai. Tai makiažas, tai kitos ir šukuosenas daros. Reikia pažįstamu toje srityje susirasti Smile

"Cituoti"
Giedre R

FB visas pazistamas drauges perziurek, tikrai atsiras nors viena kuri uzsiiima tai sukuosenomis ar manikiuru. As taip netiketai uzmaciau, kad mano vaikystes drauge uzsiima manikiuru tai bandysiu kreiptis pas ja, uzuot ejus i salona Smile

"Cituoti"
Solo

(2014-04-24, 10:39)Austeja Rašė:  baisi teisybe ;D reikia labai atkreipti demesi i veido forma, mano tai yra toks apvalesnis tai labai labai daug sukuosenu atkrempta, ypac kur plaukai suristi i kuoduka, nes isryskina mano zandukusBlushBlush

o, as taip pat turiu zandukus tai cia jau su makiazu reikes suzaisti Smile jeigu gera vizasiste tai zinos kurias linijas ryskinti Smile

"Cituoti"
Madam

Plaukučiams:

Dar vienas:

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Roberta

Gėlės plaukuose kažkaip visada man gražiai atrodo Smile

Dar vienas. Kad ir toks paprastas atrodo, bet turi savo žavesio Smile

"Cituoti"
Larisa Karpova

(2013-08-25, 17:35)maja Rašė:  kur gauti tokiu aksesuaru i plaukus Kaune??ar kazko pan?

"Cituoti"
Larisa Karpova

(2015-07-09, 22:17)Larisa Karpova Rašė:  
(2013-08-25, 17:35)maja Rašė:  kur gauti tokiu aksesuaru i plaukus Kaune??ar kazko pan?

"Cituoti"
do_nate_le

Aš aksesuarus į plaukus užsakinėjau Kaune, senamiestyje yra studija Lavender by Jurgita. Labai gražūs ir kokybiški aksesuarai Smile http://lavenderbyjurgita.com/

"Cituoti"
Milit Ilit

Aš ir pradėjau galvoti apie aksesuarus į plaukus, tik vat pasirinkti yra gan sudėtinga. Galvoju gal visai nieko, kad ir tos dirbtinės gėlės į plaukus būtų. Nors žinoma neprilygs gyvoms gėlėms...

"Cituoti"