Jaukios smulkmenos, dekoras, erdvės puošyba

Stebėti šią temą
Roberta

Visai nebloga idėja Smile

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Mano vestuves Tuojau

Va pas musu draugus buvom vestuvese staigmenoj sia vasara tai buvo stai taip viskas. Labai grazu man stalas saldus stalas taip man lb paprasta bet neprasta

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Milit Ilit

Visi nešė per vestuves įvairias puokstes , gėlių glėbius tai kažkaip nežinau... tuo labiau, kad jaunieji sakė, kad apsieitume be gėliųBig Grin Mes apsiribojom minimaliom gėlytėm. Smile

"Cituoti"
SilvijaGec

Mūsų vestuvėms dekorą kūrė Viktorijos vestuvių mergaitės, viskas buvo tiesiog tobula ir padaryta tikrai aukštame lygyje. Visi prašymai buvo išpildyti su kaupu, bei buvo pasiūlyta begalės įdomių sprendimų. Tikrai rekomenduoju samdytis dekoratorius, nes niekuo nereikia rūpintis vestuvių šventės dieną ir tikrai galiu pasakyti, kad grožis vestuvėse yra vienas svarbiausių akcentų kurį pastebi svečiai. Jeigu norite, kad svečiai jūsų šventę atsimintų ilgam, tikrai rekomenduoju šias dekoratores! <3

"Cituoti"
Jurga Rutkauskienė

Labas mamytės.
Prabėgus savosioms vestuvėms bei sesers mergytės krikštynoms prisikaupė nemažai daiktų, kuriuos mielai išnuomosiu.
Turiu keliasdešimt metrų šviečiančių lempučių bei du momentinius fotoaparatus. Taip pat dekoracijų šventės stalui.
Jei domina kviečiu apžiūrėti:
https://stampsy.com/nuoma-sventems
Taip pat po krikštynų turiu apie 50 vnt didelių popierinių gėlių. Puikiai tiks papuošti krikštynų šventę.

"Cituoti"
Jurga Rutkauskienė

Labas mamytės.
Prabėgus savosioms vestuvėms bei sesers mergytės krikštynoms prisikaupė nemažai daiktų, kuriuos mielai išnuomosiu.
Turiu keliasdešimt metrų šviečiančių lempučių bei du momentinius fotoaparatus. Taip pat dekoracijų šventės stalui.
Jei domina kviečiu apžiūrėti:
https://stampsy.com/nuoma-sventems
Taip pat po krikštynų turiu apie 50 vnt didelių popierinių gėlių. Puikiai tiks papuošti krikštynų šventę.

"Cituoti"