Originalūs žiedai

Stebėti šią temą
Madam

Sveiki,

Norėjau truputį pasmalsauti. Ar dažnai būna, jog tenka išgirsti nuotakų norus netradiciniams žiedams? Smile Ir kokie jie būna? Gal tai užsienyje visgi ganėtinai populiaru?

"Cituoti"
mil2liux

Mano busimasis labai nori netradiciniu ziedu Big Grin nematytu, retai aptinkamu. paprastas ziedelis jam netinka Big Grin nori isskirtiniu, tai mes issirinkom tokius (prisegu) Smile nematyti, idomus, isskirtiniai Smile bus pats tas Smile dar gaminimui neuzsisakem, bet modelis labai istrigo Smile greiciausiai prie ju ir liksim Smile

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Smulkmenėlės Merginoms

(2014-04-14, 12:20)mil2liux Rašė:  Mano busimasis labai nori netradiciniu ziedu Big Grin nematytu, retai aptinkamu. paprastas ziedelis jam netinka Big Grin nori isskirtiniu, tai mes issirinkom tokius (prisegu) Smile nematyti, idomus, isskirtiniai Smile bus pats tas Smile dar gaminimui neuzsisakem, bet modelis labai istrigo Smile greiciausiai prie ju ir liksim Smile

Mes abu turim tokius pat, tik sidabrinius. Dar prieš sužadėtuves įsigijom, kad turėtume vienodus Smile labai jie mum patinka ir nešioti smagūs Cool bet jūsų spalvų parinkimas ir merginai deimančiukai, tai išvis super atrodo. Įsimylėjau ši modelį per naują Heart tik mes nusprendėm, kad darysimės klasikinius Smile

"Cituoti"
mil2liux

as maciau daug ivairiu spalvu sio modelio Smile bet butent sitie mum labiausiai patiko Smile tikrai dailus Smile super atrodo Smile pati negaliu atsiziuret Big Grin

"Cituoti"
Madam

Kokie gražūs Wink Nesuklydai pasirinkdama Smile

"Cituoti"
Giedre R

mil2liux, labai idomus ziedeliai, graziai ziurisiSmile o maniski tai nori tu klasikiniu ziedeliu, jam nepatinka visokie su rastais ar kelio spalvu. Tai mes turesime klasikinius Smile

"Cituoti"
Zydre

o man tai tradiciniai ziedeliai patys mieliausi ir graziausi akiai Heart

"Cituoti"
Opapa

Aš rinkausi iš parduotuvės http://www.auksogaminiai.lt
Šis modelis http://auksogaminiai.lt/vestuviniai-ziedai/32-vestuviniai-ziedai-rezis.html

"Cituoti"
doviliukee

Mes gaminomės, galėsiu irgi įkelti Smile)

"Cituoti"
vagrazina

super ziedai :0

"Cituoti"
Silvija Ija

Man ir tradiciniai vestuviniai žiedai patys mieliausi akims. Tad domina vestuviniai žiedai Kaune padoriomis kainomis. Gal ką patikimo rekomenduotumėte?

"Cituoti"