Dovanėlių svečiams įteikimas

Stebėti šią temą
Smulkmenėlės Merginoms

sveikos, merginos, kaip jūs planuojate teikti ar jau įteikėte savo dovanėles svečiams?

"Cituoti"
Raganiuke

Laba, mes padėsime prie lėkštutės, dovanėlės tarnaus ir kaip stalo kortelės, ir kaip dovanėlės Smile

"Cituoti"
Daiva

Sveikutes,siemet man ispuole su manim keturios vestuves,nei venuose nebuvo ir nebus dovaneliu tai kaip kas as manau Smile pati taip pat nedarysiu Smile

"Cituoti"
editusia

Pas mus irgi nebuvo dovanėlių svečiams Smile kiek esu buvus vestuvėse, tai vienose buvo saldainiukai, bet taip gražiai į maišiuką sudėta, ir prie jo pririšta vardas Smile tai buvo kaip ir vardo kortelė Smile tai saldainiukus parsivežėm namo Smile

"Cituoti"
Raganiuke

Mano stažas - trejos vestuvės iki šiol. Dvejose iš jų buvo dovanėlės, tik labai mažos. Pavyzdžiui, vienose buvo ta arbatos gėlė, išsiskleidžianti, kai užplikai arbata. Realiai, ten iš tos dovanėlės gali gal puslitrį arbatos pasidaryt, išgert ir tiek, bet užtat gražu, jauku ir praktiška manau Smile

"Cituoti"
busiunuotaka

Mes irgi apie saldainius galvojam. Vis dar pinterest'e ieskom ideju kaip supakuoti. Bet atrodo nebrangu, paprasta bet vistiek sveciams sirdziai miela turetu butiSmile

"Cituoti"
Smulkmenėlės Merginoms

mes dovanosim saldainių stiklainėlius, tik niekaip nesugalvoju kaip įteikti:
- padėti kiekvienam prie lėkštės (vardų kortelių pas mus nebus)
- suruošti stalą prie išėjimo, ir kiekvienam išeinančiam asmeniškai įteikti
- palikti kiekvienam jų kambariuose (kambarius mes suskirstysim)
Huh

"Cituoti"
Vintage

Aš tai siūlyčiau daryti atskirą staliuką. Bent jau aš taip žadu daryti Wink Tik nereikia kiekvienam asmeniškai įteikinėti.. parašyti kokią lentelę su užrašu "Ačiū, kad buvote kartu. Paimkite mūsų dovanėlę Jums" ar kažką pan...Tada galės bet kada pasiimti, nebūtinai išeinant Smile
Pvz.:
[Paveikslėlis: Wedding-Thank-You-Gifts-For-Guests-Ideas-7.jpg]
[Paveikslėlis: honeycutt_honey_forweb.jpg]
[Paveikslėlis: daisy-gifts.jpg]

"Cituoti"
Snieguolė Venskelytė

Mes dedam kaip stalo kortelę Wink

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
busiunuotaka

Iš saldainių ir dovanų kortelių dėjos, perėjom prie šitos:
http://media-cache-ak0.pinimg.com/originals/8a/24/65/8a2465eb5c1f58815a066c274d830cb8.jpg
Pasidomėjom, nedideli vazoniniai augaliukai kainuoja po 8 - 10 litų. Tikėkimės išeis išpildyt šią idėjąBig Grin

"Cituoti"
GintareGi

o mes dovanosime po raudoną rėmelį šeimoms (vestuvių kodas - raudona spalva)
rėmelyje bus vakarykštė šventinė nuotrauką, kurią tipiškai daro po sveikinimo įteikimo/priėmimo.
manau praktiška, galės kitą foto įsidėti, ir salyginai nebrangu, nes vistiek, kai jau sveikina, tai šeimomis sustoja, po du po tris, tai wa ir prasau, kiekvienai atskirai su mūsų ir jų veidais busWink
manau atskirai neyteikinėsime, padėsime kažkur, kad patys pasiimtų, atsirinkdami kur kieno iš remelyje esančių jų veidųSmile

"Cituoti"