Į vestuves su savo mašina ar nieko tokio?

Stebėti šią temą
groom

Į vestuves su savo mašina ar nieko tokio?

"Cituoti"
Rassa

Cool jei turi gerus ratus - kodėl ne Cool
tik galvoju, gal nusibostų... norisi kuom nors kitu pralėkti tą dieną Smile o dar taip gera, kai kažkas kitas veža Smile būtų keista žiūrėti, kai kažkas tavo auto vairuoja, su kuria kasdien važinėji, ir veža tave tuoktis Smile

"Cituoti"
IEVA

Galvoju, kad tikrai nieko tokio. Nos man patinka išskirtiniai mašiniukai, bet šitoj srityje žadam pataupyti, juolab nematau jokio malonumo leisti pinigus "gražesnei" mašinai. Koks skirtumas? juk su ja trumpai ir tevaziuosi, o ir niekas nematys beveik, nematau čia prieš ką rodytsi, geriau į išvaizdą tuos pinigėlius investuoti

"Cituoti"
diva

juokingai atrodo kai nuomojasi paprastus auto, bet tik del prabangos..so fake..bet tikrai grazu, jei automobiliai derinami prie visos sventes tematikos ir jei jau nuomoti tai kazka ispudingo, nekasdienisko..o ne gatvese riedancius brangius auto, su kuriais, kai kurie i darba vaziuoja..

"Cituoti"
pupsiuke

Manau galima ir su savo mašiniuku ar tėvų, koks gi skirtumas. Svarbu kad būtų švari ir tvarkinga mašina, visgi reikia saugoti baltą suknelę Smile
O jei savas per prastas atrodo, manau visad draugai pagelbėti gali Smile tik reikia nebijoti paprašyti Smile

"Cituoti"
Urte

Nieko blogo vykti savo transportu. Tik svarbu patiems nevairuoti, nes ši diena jauniesiems yra šventė. Galima ne tik nuosavu automobiliu vykti, bet tam yra ir dviratis Smile

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Sajmona

Viskas priklauso nuo požiūrio ir nuo mašinos Smile jeigu ta mašina rūdžių suėstas senas trantas, tai gal jau geriau nuomotis ar bent jau skolintis Smile bet šiais laikais rodos beveik neliko tokių trantelių. Aišku, žymiai gražiau kada visa svita vežama gražiais vienodais automobiliais, bet klausimas ar tai nėra atgyvena? seniau taip būdavo kiekvienose vestuvėse, o dabar kuo toliau, tuo rečiau pastebiu tokias tendencijas.

"Cituoti"
sigita

Aš esu tokios nuomonės, kad jeigu turi nesurudijusią, neklerančią mašiną, tai tikrai galima važiuoti. Svarbu, tik, kad butų švari ir tvarkinga Smile) Nėra reikalo leisti pinigų. Ar ne taip?

"Cituoti"
Auste

O as manau,jog butu labai grazu issinuomoti koki kabrioleta ar limuzina Wink Aisku jeigu turi pora pakankamai pinigu ,jeigu ne,tai zinoma visada gali vaziuoti su savais ratais Big Grin

"Cituoti"
sigita

Turint pakankamai litų, manau būtų tobula išsinuomot keletą vienodu automobiliu Smile) Juoda mano graziausia spalva, taip solidziai atrodo Smile)

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"
Auste

Na zinoma,sutinku su tavimi Wink Tik ne kiekvienas gali sau tai leisti Shy

"Cituoti"
sigita

Taip, taip Smile)) Viską reikia daryti savose ribose Smile

"Cituoti"