Dovana Jaunavedžiams,ką dovanoti?


Stebėti šią temą
IEVA

  avatar
Galvoju - pinigai yra pinigai. Jei praso pinigu - neskim pinigus, jei nepraso - mes darom taip: nesam vokuti ar ten kokia taupykle, bet priedo kokia labai asmeniska dovana nuperkam, kad turetu ka atsiminti, bet labai jau atsakingai ta dovana renkam, kad tiktu butent JIEMS (jei artimi zmones, daznai zinai kas kaip.... Smile)

"Cituoti"
Agnesa

  avatar
Geriausia dovana- vokelis. Tai ir praktiska ir mandagu, o vokeli galima ir kazkaip ypatingai iteikti. O visa kita- skonio reikalas, taip kad gali neitikti. Nerizikuociau.

"Cituoti"
Raimonda

  avatar
Pinigus ir tik pinigus. Juk kai kurie vestuvems netgi skolinasi ir is tu pinigu paskui grazina, arba sau keliona is tu pinigu perka ir daug kitu labai reikalingu dalyku, o visa kita tai nereikalinga jiems gali buti

"Cituoti"
austra

  avatar
dovanu kuponus, kvietimus i spa centrus jei pinigu nenorit..

"Cituoti"
Jaunoji

  avatar
Nu as pacios noretumet vietoj pinigu, kuriuos galima isleist pagal savo norus gaut biietua i spa,... Nu gal as pvz nemegstu tu spa. O kuponai tai dar baisiau..

"Cituoti"
Jolanta

  avatar
Labai populiaru dovanoti pingus, nes bendro gyvenimo pradžioje dažnai tenka daug ką įsigyti. Tačiau pinigai - labai neasmeniška, nuobodu. Todėl geriausia būtų, jei jaunavedžiai pasakytų, ko jiems tikrai reikia.

Norų Saugykloje http://www.norusaugykla.lt labai patogu sudaryti pageidaujamų dovanų sąrašus. Norus galima rezervuoti, todėl nebus kelių vienodų dovanų. Paraginkite prisijungti.

Na, o jei vis dėl to nuspręsite dovanoti pinigus, Nosų Saugykloje pasižvalgykite idėjų, kaip originaliau tai padaryti.

"Cituoti"