Mergvakario dovanos

Stebėti šią temą
as ir tu

na idomu idomu ka mano merginos sugalvos, tikekimes nesokiruos manes ;D kokiu tik nesu girdejusi mergvakario staigmeneliu, kai net su traukiniu isveza i kita miesta ir turi ji grizti kazkaip tai. Arba pareiti pesciomis is kokio tai kaimelio, tai nezinau is kitos puses gal ir smagiain skamba, bet nenoreciau!! Big Grin

"Cituoti"
Sniegena

Man tai labai patinka,kai per mergvakarius temines fotosesijas padaro... Smile Aš išvis esu nuotraukų gerbėja Big Grin

"Cituoti"
Giedre R

as taip pat noreciau, kad merginos sugalvotu tema, tikrai idomiau Smile o kaip del mergvakario transporto? jaunoji moka uz tai?Smile

"Cituoti"
Inna

(2014-04-27, 14:51)Giedre R Rašė:  as taip pat noreciau, kad merginos sugalvotu tema, tikrai idomiau Smile o kaip del mergvakario transporto? jaunoji moka uz tai?Smile

As kiek dalyvavau mergvakariu, tai jaunoji uz nieka nemoka, jai tai yra dovana Smile

"Cituoti"
Giedre R

rimtai uz nieka ji neturi moketi??? ;o nu geras!!!Smile o as jau galvojau, kad teks prisideti prie merginu islaidu Smile labai saunu tadaSmile

"Cituoti"
Daiva Marcinkevičiūtė

Esu organizavusi mergvakarius, kur auskarus auksinius dovanojome Smile tokia neišdykusi dovana ir mintis tokia: vyras bus ant piršto su žiedu, o draugės- ausyse su auskarais Smile nuotakos labai dziaugėsi, juk dovana tokia, kuri ilgai dar smagias akimirkas primins Smile O dar viename dovanojom gražų keliaraištį. Facebook'e "Garteria" labai gražūs nerti yra, pažiūrėkit Wink manau nereikia labai jau senamadiškai į juos žiūrėti ir nebūtina jo nuiminėti prie visų, gali jaunieji pirmai nakčiai jį pasilikti Wink manau tai romantiška, erotiška, o ne vulgaru.

"Cituoti"
Ievute

Keliaraištis yra nuostabi mergvakario dovana Smile

http://www.keliaraistis.lt/ranku-darbo-keliaraisciai/balti/keliaraistis_baltesnis_uz_sniega

Prisegtos Bylos Paveisklėlis(-iai)

"Cituoti"