Kur gavote pinigų vestuvėms? Kai iš tėvų imti nenori.

Stebėti šią temą
groom

Kur gavote pinigų vestuvėms? Kai iš tėvų imti nenori.

"Cituoti"
Doviliukas

Čia pavadinkime - kiek sumokėsi, tiek atgausi Smile
Prašykit dovanų - vokeliais Smile jau net sakyt tikriausiai nereikia, nes kitaip retai kas jau ir bedaro Smile išleidom mes savo sutaupytus 11 000, o atgavom 11 600 (čia su tėvelių investicijom) Smile tai manau visai neblogai, atsipirko ir dar kai ką gražaus namų buičiai nusipirkom (indus Smile)

"Cituoti"
Rassa

Na mes turime pataupę dvigubai tiek, kiek sumokėjo Doviliukas, bet kažkaip bijau neišsitekti... O santaupas planuojam atgauti vokeliuose Smile gal ir ne visas, bet manau puselę surinksim Wink

"Cituoti"
saulyte

Aš tai už taupymą patiems Smile manau tėveliai ir taip turi kur dėti ir šventę sau susiorganizuoti yra daug geriau Smile

"Cituoti"
Sajmona

Tik taupyti patiems Smile o su svečiais visko būna, nereikėtų labai tikėtis, kad viskas atsipirks Smile ir be to, kokia pirmoji naktis, kai drebančiom rankom plėšai vokelius ir galvoji - atsipirko, neatsipirko. Aš jokiais būdais neimčiau paskolos. Jau geriau tada kukliau, bet iš savo kišenės.

"Cituoti"
Siga

Jeigu pinigeliu neturi vestuvems ,o is tevu nenori imti,teks paluketi kol patys susitaupysit Smile Jokiu budu neimti paskolosBig Grin

"Cituoti"
KAINE

as manau, kad zmones turi tuoktis tada, kai abu gali finansuoti savo vestuves ir nelaukia istiestom rankom, kad tai padarytu kazkieno ar abieju tevai Wink viskas turi buti racionalu, tik jau niekad nepatarciau skolintis ir daryti vestuviu Smile reikia pirma galeti, o tada - NORETI Wink)))))

"Cituoti"
Agnesa

Taupyti. Netreskit tu teveliu. Uzaugino, i pasauli isleido o toliau jau patys. O seimynine laime statyt ant skolu tai isvis nesamone. Tada jau geriau as susirasyciau dviese ir viskas, negu uliavociau uz pasiskolintus pinigus.

"Cituoti"
Irmux

Jeigu is teveliu nenorite prasyti ,tai aisku taupykites patys,jokiu budu neimkite paskolosBig Grin

"Cituoti"
Beata

Tikrai labai juokinga kai vestuvems ima paskolas. Reikia pagalvoti, kad paskui teks vistiek atiduoti. As manau, kad reikia patiems taupytis, tai geriausias mano galva variantasSmile

"Cituoti"
Raimonda

Pilnai su jumis sutinku merginos, bet su musu pajamom, tai suvokem, kad arba badausim pora metu, arba taupysim minimum 5 metus arba.. nusileisim ant zemes ir priimsim tevu parama. Dabar daug kur tenka sokti pagal ju dudele ir tas man atima visa malonuma

"Cituoti"
RimVyde

dėl to mes ir nesituokėm anksti su vyru (draugavome 9 metus). ir kai kokia nors tetulė ar šiaip žmogus bele tik pakalbėt imdavo sakyt, kad jau laikas tuoktis, klausdavom ar duos pinigėlių, tada greit užsičiaupdavoBig Grin

"Cituoti"