Kur gavote pinigų vestuvėms? Kai iš tėvų imti nenori.

Stebėti šią temą
Karolina Jakštaitė

O as nieko negaliu prisidet prie vestuvių, nes esu studentė, nedirbu. Tevu prašyti ir nesinori, nors sakė uzmokes uz restoraną, taciau vyras pasakė ,kad viską padarysim patys ir nereikia, tai isivaizduoju, kad jie tuos pinigėlius planuotus padovanos kaip dovana. Taip gaunas, kad viska apmoka busimas vyras Undecided

"Cituoti"
karinka

(2014-03-05, 22:33)Karolina Jakštaitė Rašė:  O as nieko negaliu prisidet prie vestuvių, nes esu studentė, nedirbu. Tevu prašyti ir nesinori, nors sakė uzmokes uz restoraną, taciau vyras pasakė ,kad viską padarysim patys ir nereikia, tai isivaizduoju, kad jie tuos pinigėlius planuotus padovanos kaip dovana. Taip gaunas, kad viska apmoka busimas vyras Undecided

Karolina, pas mane ta pati situacija. Kadangi vyrelis pinigėlius uždirbinėja, tai aš viską planuoju, o su juo visais klausimais tariuosi, pateikdama savo mintis.

"Cituoti"
Karolina Jakštaitė

As ir viską planuoju, planuoju. O su juo tariuosi tik svarbiausiais klausimais. Nes sake jam vienodai ar staltiese sampanine ar ivory spalvos Big Grin ir kad nenervinciau su tokiom nesamonem, bet kartais taip noretusi viska kartu Blush

"Cituoti"
do_nate_le

Na pavyzdžiui mūsų abiejų tėvai labai nori surengti vestuves mums Smile. Todėl dabar finansavimas yra tiek iš mano, tiek iš sužadėtinio tėvų, tiek iš sužadėtinio Smile Na, o kadangi pati darbo dar neturiu, nes mokausi, tai man lieka tik planuoti ;D Žinoma, kadangi tėvai finansuoja, tai kategoriškai atsisakėme dovanų iš jų (nes jie dar ir to norėjo).

"Cituoti"
Wed

saunu, aisku kai teveliai gali tiek prisideti, pagelbeti. Nes pinigeliu tai tikrai nemazai reikia. Taciau mes su vyru esame pagrindiniai finansu saltiniai, is niekur kitur negauname Smile

"Cituoti"
do_nate_le

(2014-03-08, 13:49)Wed Rašė:  saunu, aisku kai teveliai gali tiek prisideti, pagelbeti. Nes pinigeliu tai tikrai nemazai reikia. Taciau mes su vyru esame pagrindiniai finansu saltiniai, is niekur kitur negauname Smile

Visur yra savų pliusų ir minusų, kada pats finansuoji, tai esi pats sau šeimininkas, kada padeda tėvai, tada reikia dėl visko tartis su jais Smile

"Cituoti"
Jovita

cia man atrodo pats didziausias minusas, kai tevai pradeda jaustis pagrindiniais finansuotojais ir viska jiems reikia zinoti, kur pinigai keliauja ir uz ka. Ar jiem patinka ar ne ir t.t. Mano drauges vestuves finansavo teveliai tai jie laaaabai kisosi, nes ju pinigeliai tai deja jie labiausiai rinkosi ir vieta ir kokius muzikantus noretu girdeti. Na zodziu, tikekimes jums taip nenutiks Smile

"Cituoti"
do_nate_le

(2014-03-08, 14:10)Jovita Rašė:  cia man atrodo pats didziausias minusas, kai tevai pradeda jaustis pagrindiniais finansuotojais ir viska jiems reikia zinoti, kur pinigai keliauja ir uz ka. Ar jiem patinka ar ne ir t.t. Mano drauges vestuves finansavo teveliai tai jie laaaabai kisosi, nes ju pinigeliai tai deja jie labiausiai rinkosi ir vieta ir kokius muzikantus noretu girdeti. Na zodziu, tikekimes jums taip nenutiks Smile

Na kolkas tikrai to nėra Smile Tikėkimės to nebus Smile

"Cituoti"
Zydre

zinau ir as tokiu variantu, kai tevai finansuoja ir poto islenda visokios problemos. Cia aisku priklauso ir nuo tevu, nevisi lenda ir reguliuoja eisma Big Grin mums teveliai neseniai pasake, kad prisides prie sales nuomos tai dziaugemes labaiCool

"Cituoti"
Zraigytė

Na ir mes patys "kėlėm" vestuves. Aš taip pat nedirbu, nes dar studijuoju. Reikiamą sumą sutaupėm per maždaug ~1,5 metų. Iš tikro gana brangiai mum vien žiedai kainavo, bet tam buvom sutarę netaupyti Smile O galiausiai gavosi, kad po šventės norėjom sumokėti už maistą ir tt ir sužinojom kad viskas jau apmokėta Smile Tai visai neblogai gavosi, nepritrūko nieko Smile

"Cituoti"
Milit Ilit

Ko jau ko, bet paskolos vestuvėms nenorėčiau imti. Jau geriau atkelti ir planuoti jas šiek tiek vėliau ir iš sutaupytų pinigėlių viską planuoti.

"Cituoti"