Vestuvių vedėjai

Stebėti šią temą
groom

Vestuvių vedėjai

"Cituoti"
Ugnė Milytė

Kazkokia nesamone su vedejais. Kai skambinom pries metus laiko net tada jau jie turi uzsakymu musu datai. Susitikom su keliais:

Marijus Olekas
Rytis Kuzmenko
Mindaugas Krasauskas

dar renkames kuri. Is tiesu visi labai skirtingi. Gal kas kuri samdet? Apie visus labai geri atsiliepimai.

O LEO 4000 lt kaina??????? Jus zinojot? Sakes as apakus ConfusedConfusedConfused

"Cituoti"
Donata

Leo tai cia Tas Leo? Smile
bet kokiu atveju 4000 hm.... Smile

Man irgi šita tema labai rūpi. Dar tikslaiia negaliu skambinti, nes vietos neturiu, bet kitam gegužiui man reikia super duper siautūlingo vedėjo, kuris taip sakant "sutvarkytų" 120 žmonių gaują, tarp kurių bus visko: ponių ir ponų, vaikų, kaimietukų, amžius nuo 5 iki 85 Big Grin nagi nagi....
Ugne, gal iš trijulės kurį rekomenduotum for grand wedding? Smile

neje, tikiuosi tavo vestuvės ne gegužę - kitaip... kovosim Big Grin

"Cituoti"
Rassa

Apie M.Krasauską esu girdėjus gerų atsiliepimų.
Komunikabilus profesionalas. Tik nežinau dėl kainos, neklausiau, nes tuo metyu nelabai reikėjo... Blush
Kitų dbviejų nlb žinau ....Sad

"Cituoti"
Donata

Kontaktus duos kas nors? Angel

"Cituoti"
Deimante

Man tai labai patiko renginių vedėjas Gintaras. Solidus žmogus, labai savo vietoje, tačiau geba prisitaikyti prie auditorijos. Tikrai rekomenduočiau. Labai organizuotas dar prieš šventę mėgsta suderinti scenarijų, o jei nežinai ko nori, pats paima paruošia ir pristato, tuomet atsižvelgia į pastabas ir koreguoja, net ir pats pakonsultuoja. Tikrai super : https://www.facebook.com/GintarasVidmantasRenginiuVedejas

"Cituoti"
Siga

Vestuviu gera vedeja labai sunku gauti,daznai jie yra uzimti,tad merginos gal dar ka nors galite rekomenduoti?Rolleyes

"Cituoti"
KAINE

galiu Wink_)Smile Smile) man asmeniskai per pusseseres vestuves patiko kaip jas vede dainininkas MINO ir dar gerai "varo" Pabedonoscevas Wink

"Cituoti"
Dana

hmmm, nereiktų "rištis" prie žymių veidų..jie dažnai būna išpuikę...bet nerekomenduojama ir pasirinkti vaikinų "a la" vestuvių vedėją iš gatvės. Reikia kažkokį viduriuką rasti Smile jei norite unikalios programos - kurkite patys,m o patikėti pravesti galima meniškam ,iškalbingam žmogui iš savo aplinkos Smile

"Cituoti"
Evelina Rub

mes perskambinom kelis kuriuos esam mate is draugu girdejom kiek mokejo tai daugelis kitai vasarai jau kainas pasikele.. iki 3000 lt hmz nusprendem pataupyt kiturt bet vedeja gera imsim. nedarysim dovaneliu sveciams tai ta suma pridesim prie vedejo 3000 lt vedejui + dj su aparaturom ten visom 1300 lt

manau gera vakaro programa geresne dovana nei uogienes ar medaus sloikiukas

"Cituoti"
Feja

sutinku kad gera programa geresne dovana sveciams todel mes irgi investuojam i vedejus ir dj ir gyva grupe.

papasakosiu ispudzius is sio svtg - buvom vestuvese draugu labai geru. vede GIntas is m-1 su dj savo k azkokiu buvo idomu linksma ir tusas buvo. toks savas atsipalaidaves biciukas atrodo kad vos ne vienas is sveciu kuris tusina kitus. seip kas nori tuso tokio lengvo welcome tikrai jums patiks. o mes dar eisim 24 d. i vestuves kur Mindaugas Krasauskas ves - tada pasidalinsiu info kas ten gero.

"Cituoti"
Doviliukas

savaitgali buvo draugu vetuves su vedejumi Andrium, kiek pamenu vestuviuvedejai.lt ant auto buvo uzrasyta Smile visai neblogai vede vyrukas. Ir bajeriukai ne tokie leksti, visai nieko manau, ir mandagus toks labai. Pirma karta buvau vestuvese su vedeju tai neturiu su kuo palyginti Smile

"Cituoti"